Halloweenská akce! Na stránce s dobitím bodů zadej dole kód STRASIDELNYCH20 a získej porci +20% bodů zdarma!
Akce končí 31.10. o půlnoci.

Lekce 21 - E-shop v ASP.NET MVC - Užití účetního nastavení

C# .NET ASP.NET MVC E-shop E-shop v ASP.NET MVC - Užití účetního nastavení

V minulé lekci, E-shop v ASP.NET MVC - Účetní nastavení, jsme si připravili účetní nastavení. Dnes se v C# .NET tutoriálu podíváme, jak se nám zadaná DPH projeví v cenách produktů.

Účetní nastavení nám umožní zobrazovat ceny výrobků jak bez DPH (stejně jako doposud) tak také včetně DPH. Vybraný způsob zobrazení ceny bude záviset na tom, zda prodávající je nebo není plátce DPH. K výpočtu cen si připravme několik helperů.

ProductHelper

Všechny ceny produktů budeme v databázi ukládat bez DPH a také s nimi budeme bez DPH v modelech pracovat, jinak by byla práce zmatená a dělali bychom chyby. DPH budeme připočítávat až na výstupu a to právě s pomocí


 

...konec náhledu článku...

Komerční článek (licence no-reselling)

Komerční článek (licence no-reselling)

Tento článek vznikl na základě mnohaletých zkušeností v oboru a popisuje vývoj profesionálního komerčního produktu nebo jeho součásti, kterou lze přímo využít za účelem zisku nebo proniknutí do komerční sféry IT odvětví.

Tyto vrcholové znalosti zpřístupňujeme samozřejmě pouze některým členům komunity, kteří se mají zájem vypracovat na profesionály v oboru a proto jsou k dispozici pouze za body. Kód z článku můžete použít pro jeden svůj komerční projekt. Není ho však možné přeprodávat (jednou zakoupit a poté prodat dálev několika projektech). Pokud potřebujete širší využití kódu, rádi se s vámi domluvíme na komerční licenci. Více informací naleznete v článku Licence.

Jste připraveni stát se profesionály v oboru? Stačí kliknout.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

Úprava cen produktů ve výpisu dle aktuální DPH a zákazníka v e-shopu v C# .NET. Vytvoření nových helperů pro zobrazení správné ceny.

Koupit pouze tento článek

Pro přístup k článku potřebuješ 32 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
32 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo za 80 Kč

Před koupí tohoto článku je třeba koupit předchozí díl

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium no-reselling II, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem

 

Článek pro vás napsal JOF
Avatar
Miniatura
Všechny články v sekci
Kompletní e-shop v ASP.NET MVC
Miniatura
Následující článek
E-shop v ASP.NET MVC - Košík
Aktivity (3)