Klávesnice zdarma Klávesnice zdarma
Pořádné programy s pořádnou klávesnicí zdarma. Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na C# .NET

Generátor náhodného abstraktního umění v C# .NET

C# .NET Formuláře Windows Forms Zdrojákoviště Generátor náhodného abstraktního umění v C# .NET

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Generátor náhodného abstraktního umění, který jsem udělal přes volnou hodinu počítačů ve škole. Nejdříve vymaže celou plochu na bílou, pak přes ni vykreslí náhodnou podkladovou barvu a přes to náhodný počet obrazců (kruh, čtyřúhlejník, polygon s náhodným počtem náhodných bodů), náhodně velký, náhodně vyplněný či nevyplněný náhodně zvolenou barvou a náhodně zvoleným typem výplně (solid brush, gradient...). Vykresluje se ve Windows Forms, zkusil jsem udělat i multithreaded verzi, ale moc účinek nemá, neboť k jedné instanci Graphics stejně může přistupovat jen jedno vlákno najednou. Prosím, nesežerte mě za kvalitu kódu, byla to pouze zábava na volné hodiny počítačů ve škole :)


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2018.

 

Stáhnout

Staženo 22x (92.54 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

 

Program pro vás napsal jiri.sada
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Autor se věnuje programování v C#, stříhání a úpravou videí a efektů do nich, trollení svých kamarádů drobnými viry a obecně všemu okolo počítačů a elektroniky s Androidem
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!