Skrytý text v C# .NET

C# .NET Formuláře WPF Zdrojákoviště Skrytý text v C# .NET

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Prográmek je variantou šifrování textu skrytím bitové prezentace znaku. Algoritmus tohoto prográmku skryje text do náhodně generovaného textu. Text je rozčleněn do 12-ti bitové matice, kam jsou jednotlivé znaky ukládány horizontálně s diagonálním posunem.

To je vše co jsem chtěl odhalit o algoritmu šifrování. Zašifrovaný zdrojový kód algoritmu šifrování je v příloze, heslo je Itnetwork_cz.

Prográmek slouží ke skrytí běžného textu, souborů TXT nebo RTF a může tak na příklad pod jedním heslem skrýt množství přístupových dat a hesel.

Program byl vytvořen ve Visual Studio 2017 jako WPF Aplikace.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2017.

 

Stáhnout

Staženo 30x (346.31 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

 

Program pro vás napsal itnavi
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje tvorbě a správě webových stránek a programování v C#
Aktivity (3)

 

 

Komentáře

Avatar
FiftypiSoftware:16. ledna 10:47

Není to špatné, ale tak čistě náhodou zdrojáky nemáš nebo je sem nechceš vložit?

 
Odpovědět 16. ledna 10:47
Avatar
itnavi
Redaktor
Avatar
Odpovídá na FiftypiSoftware
itnavi:16. ledna 15:49

To nejdůležitější, tedy třídu, kterou se provádí šifrování máš k dispozici. Ovládací nadstavba je jednoduchá a sestává z běžných sw rutin. I tento publikovaný prográmek, tedy jeho ovládací nadstavba, již doznal změn, a ve schvalovacím řízení je verzr umožňující šifrovat a dešifrovat více souborů současně. Nyní mám rozpracovánu verzi umožňující pracovat se složkami, potažmo s diskem.
Zdravím
Itnavi

Odpovědět 16. ledna 15:49
Pořád něco nového
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.