Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Síť v C# .NET - Online kurz

On-line kurz je zaměřen na práci se sítí, např. s protokolem FTP, TCP, geolokaci podle IP adresy apod. Ukážeme si také práci s webovými API.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše C# tutoriály kompletně v češtině.

6 lekcí

Co tě C# tutoriály naučí?

Budeš umět používat webové API, pracovat s protokoly TCP a FTP. Moderní kurz nabitý praktickými příklady tě posune na tvé cestě za platem až 140.000 Kč.

V C# tutoriálu můžeš nejprve začít s webovými API a s jejich použitím v C# .NET. To se ti jistě v budoucnu sejde, jelikož ve tvých aplikacích budeš mnohdy potřebovat stahovat soubory z internetu.

S API se například pracuje i při získávání polohy na základě IP adresy. Jak toho docílit, se v této sekci také dočteš.

Po webových API následuje práce s jedním z nejrozšířenějších protokolů pro přenos souborů v síti, a to s protokolem FTP. Tutoriály tě naučí nejen jak se připojit k FTP serveru, ale i jak s takovým serverem dále komunikovat.

Dalším protokolem, který každodenně používáš, je protokol TCP. Na něj zde nalezneš taktéž článek. V něm se pomocí něj a metody Client/Server naučíš propojit počítače.

Stalo se ti někdy, že ti nefungoval internet a stále jsi se musel dívat, jestli už "naskočil"? Podle jednoho ze zdejších tutoriálů si můžeš napsat program, který tě na opětovné "naskočení" internetu automaticky upozorní.

Nakonec zde najdeš kurz na vytvoření špionské aplikace sledující mikrofon, klávesy a webkameru počítače a sérii článků, ve které si naprogramuješ jednoduchý instant messenger.

Online tutoriály C# .NET


 

Aktivity