Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Aktualizovali jsme Zásady zpracování osobních údajů. Pokračováním užívání sítě projevíte souhlas s těmito podmínkami. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.

Testování v C# .NET - Online kurz

Testování v C# .NET, unit testy, akceptační testy, testování webových aplikací pomocí Selenium, mockování dat a další.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše C# tutoriály kompletně v češtině.

11 lekcí

Co tě C# tutoriály naučí?

Budeš umět zaručit kvalitu a bezpečnost obchodních částí C# aplikací díky automatizovaným testům. Dostaneš moderní kurz plný praktických příkladů a skills na cestu za platem až 140.000 Kč.

C# tutoriál ti nejprve prozradí, proč je testování dobrou praktikou vývoje softwaru a proč je mnohdy nepostradatelné. Na unit testech poznáš jakým způsobem testy psát, jak je spouštět a co vše by se vlastně mělo testovat.

Pokračovat budeš tzv. akceptačními testy pomocí frameworku Selenium. Konečně se tak naučíš, jak si nechat automaticky ověřit, že tvé webové aplikace z pohledu uživatele fungují. Jelikož akceptační testy mohou být někdy trochu nepřehledné, tak se dovíš, jak implementovat návrhový vzor PageObject. Následovat bude podrobný přehled syntaxe frameworku Selenium a tento typ testů zakončíme jejich užitečnými ukázkami z reálných aplikací.

Na závěr se vrátíš ještě k teorii a seznámíš se s různými best practices, známými dokumenty, standardy a postupy. Po absolvování tutoriálu budeš schopný vytvářet spolehlivé a kvalitní aplikace.

Připraveno profesionály z oboru

Avatar
Kurz vytvořil David Čápka. David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, sushi a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

Prezenční výuka

Online tutoriály C# .NET

-15% Cena: 515 Kč 437,50 Kč (175 bodů)

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím, cvičením a testům označeným štítkem PRO


 

Aktivity