Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Java. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:

C# vs Java

O hře

Při přihlašování této hry jsem měl jiné plány. Nakonec se z toho vyklubala tato minihra. Máte možnost vybrat si ze dvou jazyků: C# nebo Java Hra se ovládá mezerníkem a hraje se proti PC.

V čem je hra tvořena?

Používám Game Engine Unity v Personal edici s využitím jazyka C#.

Tým

  • Ondrca - programování, design, všechno ostatní kromě zvuků

Hudbu a zvuky jsem použil z Freesound pod licencí CC0.

Hodnocení porotců

Aplikace byla vytvořena do soutěže ITnetwork summer 2017

Programátorská soutěž ITnetwork summer 2017
  • David Čápka (10 bodů) - Geniální menu a intro, které již naznačovalo, že se bude jednat o programátorskou fajnovku. Herní mechanismus je jednoduchý a to bohatě stačí, střílení s určením síly a se zvážením směru a intenzity větru odvádí dobrou práci. Ozvučení a jakýkoli vstup nebo výstup jsou prostě geniálně zpracované. Jako vylepšení mě napadá např. aby se intenzita po nějaké době začala sama měnit a člověk to musel stopnout a pod., aby se to nedalo tak rychle naučit. Původně jsem chtěl dát 9 s ohledem na to, že ostatní dali propracovanější hry, ale nakonec dávám 10, protože jsi přišel na tak dobrý nápad, že tvé zpracování bohatě stačí.
  • Lucie Hartingerová (10 bodů) - Je to vtipné, funkční, má to styl! Super zvuky. Úroveň protihráče je celkem vysoká, aby to člověk zkusil ještě jednou, protože "teď už určitě vyhraje" :-D Hra byla dotažená do konce. V klidu bych to vypustila do světa :-)
  • Tomáš Bitter (8 bodů) - Krásné a minimalistické. Jednoduché, ale zároveň to dokáže zabavit, přesně jak má "easy to learn, hard to master" hra vypadat. Menu ve formě příkazové řádky je docela inovativní. Ve hrách se takové menu nevyskytuje skoro vůbec. Je nutno zmínit i dobrou hudbu, která u her podobného měřítka dost často chybí. Jediné, co bych vytknul, tak je vítr, který mi nepřišel, že by měl nějaký vliv.

Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2017.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 111x (27.41 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Předchozí článek
Unity (C#) Android: Generování stalagů
Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Unity - 2D hry
Přeskočit článek
(nedoporučujeme)
Unity (C#) Android: GUI - menu 1
Článek pro vás napsal Ondrca
Avatar
Uživatelské hodnocení:
1 hlasů
Autor se věnuje programování v C# a Javě. Zajímá ho webový vývoj a moderní JS frameworky.
Aktivity