Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Aktualizovali jsme Zásady zpracování osobních údajů. Pokračováním užívání sítě projevíte souhlas s těmito podmínkami. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.

Visual Studio - Pokročilá práce - Online kurz

Seriál o Visual Studiu, jeho možnostech a jak je využít.

Visual Studio se většinou používá v anglické verzi. Pro pohodlnější výuku je náš seriál kompletně v češtině. Na konci každého tematického bloku jsou připraveny vědomostní kvízy, kde si můžeš vyzkoušet všechny získané znalosti ze seriálu. Po absolvování kurzu získáš certifikát.

7 lekcí

1 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co tě Visual Studio tutoriály naučí?

Budeš umět efektivně pracovat ve vývojovém prostředí Visual Studio. Moderní kurz nabitý praktickými příklady tě nakopne při cestě za platem až 140.000 Kč.

Visual Studio tutoriál ti nejprve představí základní informace o tomto prostředí, možnosti vývoje v něm a způsoby jeho spuštění. Na to naváže práce s okny, řešeními, projekty a nastavením, které budeš umět exportovat a importovat, abys nemusel všechno nastavovat znovu při budoucí instalaci na jiný počítač.

Následně se již vrhneš na práci s kódem. Od nastavení jeho formátování se dostaneš přes vyhledávání a nahrazování až ke snadnému zobrazení definic a všech výskytů jednotlivých částí kódu.

Dále se podíváš na množství nástrojů, které ti usnadní psaní kódu. Naučíš se používat našeptávač IntelliSense a množství klávesových zkratek, které budeš umět přenastavit podle vlastních preferencí. Nástrojem, který ti nejvíce urychlí psaní kódu, však budou tzv. výstřižky (snippety), tedy opakovaně vkládatelné šablony kódu. Tyto výstřižky se dokonce i naučíš sám vytvářet.

Na úplný závěr si znalosti prověříš ve vědomostním testu a Visual Studio tutoriál bude u konce stažením certifikátu v PDF.

Online tutoriály Visual Studio

-15% Cena: 100 Kč 85 Kč (34 bodů)

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím, cvičením a testům označeným štítkem PRO


 

Aktivity