IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Windows 10 aplikace v C# .NET - Online kurz

Kurz obsahuje tutoriály na programování aplikací pro Windows 8 v C# .NET. Jedná se o tzv. metro aplikace pro Windows Store, též označované jako UWP aplikace.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše C# tutoriály kompletně v češtině.

9 lekcí

Co tě C# tutoriály naučí?

Budeš umět tvořit aplikace pro systémy Windows 8 a Windows 10.

C# tutoriál ti nejprve představí nové možnosti, které Windows 8 přináší do aplikací a jejich vývoje. Zjistíš, že vytvářet aplikace podporující jak ovládání myší a klávesnicí, tak zároveň i dotykem je díky nativní knihovně WinRT snadné.

Na aplikaci Hello World se naučíš používat ty nejzákladnější a nejpoužívanější ovládací prvky. Zároveň se dovíš, jak taková aplikace funguje pod pokličkou a jak se reaguje na vstupy uživatele v C# kódu.

Dále se podíváme na navigaci. Budeš umět přecházet mezi stránkami, předávat jim parametry a spravovat jejich stav. Zaměříme se taktéž na práci se složkami a soubory, jelikož ji UWP aplikace mají z bezpečnostních důvodů omezenou. Naučíš se všechny složky, do kterých aplikace může zasahovat, a jak do nich ukládat a číst soubory pomocí tzv. Pickerů.

Aby tvé aplikace vynikaly mezi ostatními, tak se je naučíš stylovat a používat styly pro snadné přenášení vzhledu ovládacích prvků.

Než kurz zakončíš, tak si ještě doplníme nějaké užitečné ovládací prvky, které se ti budou jistě hodit.

Online tutoriály C# .NET


 

Aktivity