Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring

Winecal

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Kalkulačka v jazyce C# s více matematickými operacemi. Aplikace obsahuje klasickou kalkulačku + umí vypočítat kvadratickou rovnici, různé práce maticemi 2x2 (vypočítat matici, sčítání matic, odčítání matic, násobení matic), počítat některá tělesa (trojúhelník, koule a krychle). + Má v sobě převodník, který převádí zatím jen (délku, hmotnost a teplotu). Samozřejmě změna barvy pozadí nesmí chybět. :D

Zatím je to jen první verze, mám v plánu tam ještě přidat mraky a mraky věcí. Doufám že to někomu pomůže a využije to (já doufám že ano) třeba ve škole při počítání matic v šífrování. Název je odvozen od mého nicku Winitrix + calculator = Winecal.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2012.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 456x (67.39 kB)

 

Všechny články v sekci
Online kurzy programování C#.NET - Největší {C_A} e-learning
Program pro vás napsal Зайчик
Avatar
Uživatelské hodnocení:
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Коммунизм для нашего будущего!
Aktivity

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!