Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30

Wrile

O programu

Není toho moc co dodat - obyčejný notepad rozšířený o možnosti formátování textu. Nyní jsem dokončil funkci "Najít a Nahradit". Pokud byste chtěli nahradit všechny výskyty místo vybraného textu stačí kliknout na label2 - "Nahradit vybraný text".


Vsuvka

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Název vznikl zkomolením účelu - Write letter - tedy psaní/zápis písmen


Seznam změn:

1.50 Opraveno ukládání - nyní již o formátování nepřijdete - bohužel co se formátovaného textu týče kompabilita jest pouze mezi RTF.

2.00 Přidány zkratky - ošetřeno "uživatelské blbnutí". :) Nyní bych řekl, že lepší už to nemůže být,... :) Avšak pořád budu vylepšovat.

2.30 Upraveno mnoho drobností. Doladění vzhledu. Hlídání uložení - když uložíte soubor zmizí Vám možnost Uložit ("Uložit jako" zůstane) - při dalších změnách dokumentu se tato možnost opět objeví. (Celkem běžná záležitost) A celkově mizí všechny přebytečné funkce a objeví se, až když to má smysl,... Zprovozněna možnost výběru, zda kopírovaný, či vyjmutý text chcete ponechat v RTF formátu a neztratit tak formátování. Přibyla funkce CFormat - neboli "Kopírovat formát" - funguje tak jako ve Wordu (od obou firem - tedy od OO se to jmenuje Writer). Tedy vyberete text odkud čerpat, kliknete na tuto funkci a vyberete kam zkopírovat formát. Pokud se spuštěnou funkcí jenom kliknete - nevyberete, nic se neděje - vybýrejte znova. A pokud se rozhodnete změnit oblast čerpání jednoduše znovu klikněte na funkci CFormat a vše se zruší - dále musíte tedy znovu vybrat oblast čerpání,...


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2012.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 365x (96.78 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště C# .NET - Okenní aplikace Windows Forms
Program pro vás napsal matesax
Avatar
Uživatelské hodnocení:
1 hlasů
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
David Čápka:16.7.2012 9:55

Jednoduché a pěkné, jen dej refresh pozice kurzoru i na klávesy.

V podstatě nijak se to neliší od Wordpadu, mohl bys tam dát např. nějakého průzkumníka poznámek, možnost zaheslování a podobně, pokud to tedy není jen experiment :)

Odpovědět
16.7.2012 9:55
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na David Čápka
matesax:16.7.2012 9:59

No ještě tam chci dát find a replace - jako v notepadu - ovšem viz můj post ve fóru mám problém s uložením takto naformátovaného textu. Jinak je to experiment - takže jak jsem napsal přibude (snad) mnoho funkcí. :) Prostě si s tím hodlám hrát,...

 
Odpovědět
16.7.2012 9:59
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na David Čápka
matesax:16.7.2012 10:12

Jo a s tou pozicí kurzoru - díky - nenapadlo mne, že uživatel může mačkat klávesy a přitom neměnit text - třeba šipky - takže to přesunu z textchange do key down,... Protože mi to pak v textchange přijde zbytečné,...

 
Odpovědět
16.7.2012 10:12
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na David Čápka
matesax:16.7.2012 10:18

Oprava - dal jsem to do KeyUp... :)

 
Odpovědět
16.7.2012 10:18
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na David Čápka
matesax:21.7.2012 6:35

Už to tak jednoduché není,... :)

 
Odpovědět
21.7.2012 6:35
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 5 zpráv z 5.