September discount week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

SafeComm

Program SafeComm

SafeComm je program vytvořený v C# WPF umožňující zašifrovat text dokumentu metodou AES Rijnadael a chránit jej přístupovým kódem.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Program byl vytvořen za účelem ověření funkce některých prvků, které Visual Studio a WPF nabízí. V programu jsem použil Settings pro výběr jazykové lokace (čeština, němčina, angličtina), na počítání dnů do doby ukončení testu (nastaveno na 15 dnů) a na zapamatování si zvolené jazykové lokace. Použil jsem třídu GZipStream pro zipování programů SafeComm jednotlivých lokací a pro kódování textu jsem použil třídu AES. Ověřil jsem si součinnost XAML a kódu C#.

Po rozbalení SafeCommAll.zip jsou k dispozici další tři zipované soubory SafeCommLang_E­xe.zip SafeCommCS_Zdroj­.zip a SafeCommLang_Zdroj­.zip. SafeCommLang_E­xe.zip obsahuje vlastní exe sestavu programu, SafeCommCS_Zdroj­.zip a SafeCommLang_Zdroj­.zip jsou zdrojové programy české lokace a programu pro výběr jazykové lokace.

Rozzipujte SafeCommLang_E­xe.zip a spusťte SafeCommLang.exe pro výběr jazykové lokace. Při dalším spuštění není již výběr nutný a ihned se spustí program SafeComm zvolené jazykové lokace. Je to proto, že po prvním spuštění je již k dispozici SafeComm.xx.exe (kde xx je de, en nebo cs). Během doby testování programu je možné zadat aktivační kód a testování programu ukončit a přepnout jej do trvalého používání. Přístupový kód je nastaven na 000000. Zašifrovat a dešifrovat text lze pod tímto kódem, nebo nově zadaným minimálně 6-ti místným ASCII kódem. Aktivační kód (najdete jej ve zdrojovém kódu) se vkládá do stejného okna jako přístupový kód.

Celek splnil mé očekávání a vznikl použitelný prográmek, který tímto nabízím k prozkoumání.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2015.

 

Stáhnout

Staženo 8x (1.35 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

Všechny články v sekci
WPF - Okenní aplikace v C# .NET
Program pro vás napsal itnavi
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje tvorbě a správě webových stránek a programování v C#
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!