Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze – Lekce 13 - Zásady bezpečnosti při práci s maily a webovými stránkami

Zpět

Upozorňujeme, že diskuze pod našimi online kurzy jsou nemoderované a primárně slouží k získávání zpětné vazby pro budoucí vylepšení kurzů. Pro studenty našich rekvalifikačních kurzů nabízíme možnost přímého kontaktu s lektory a studijním referentem pro osobní konzultace a podporu v rámci jejich studia. Toto je exkluzivní služba, která zajišťuje kvalitní a cílenou pomoc v případě jakýchkoli dotazů nebo projektů.

Komentáře
Avatar
Jan Štěch
Tvůrce
Avatar
Jan Štěch:29.12.2022 10:05

Moc se mi tato série líbí, díky za ní.

Chtěl jsem se zeptat, jaký máte názor na prohlížečové rozšíření Flowcrypt? Mezi známými a přáteli snad neznám člověka, co by skutečně šifroval e-maily, a tak je při potřebě sdílet třeba hesla nebo důvěrné informace žádám, aby si alespoň nainstalovali to rozšíření a poslali mi veřejný klíč. Zatím to funguje relativně bez problémů, i tak ale přemýšlím, zda je to dobrá náhrada za vlastní šifrovací klíč vygenerovaný třeba tou Kleopatrou.

 
Odpovědět
29.12.2022 10:05
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.