Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Cukrářská šablona by Misaz

HTML a CSS Šablony Cukrářská šablona by Misaz

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Do soutěže Machr na Webdesign za týden (aspoň myslím) 21. Udělal jsem šablonu pro největší (smyšlenou) výrobnu lízatek v české republice.

Šablona má animované pozadí, je to porvé co jsem to udělal a s největší pravděpodobností i naposled :D , je to totiž strašná piplačka. Nicméně uznávám, že menší piplačka než s CSS 3 železnicí.

Na šabloně bylo kritizováno pouze písmo, kvůli kterému jsem nevyhrál.

CSS popisky

Když si šablonu stáhnete a najedete v nabídce na lízátka, pod nimi se zobrazí jejich popisek a hodnocení lízátka. V kódu si pak můžete prohlídnout jak to funguje.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2013.

 

Stáhnout

Staženo 219x (220.89 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce HTML a CSS

 

 

Program pro vás napsal Michal Žůrek - misaz
Avatar
Jak se ti líbí článek?
6 hlasů
Autor se věnuje tvorbě aplikací pro počítače, mobilní telefony, mikroprocesory a tvorbě webových stránek a webových aplikací. Nejraději programuje ve Visual Basicu a TypeScript. Ovládá HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, C# a Visual Basic.
Miniatura
Všechny články v sekci
Šablony pro vaše weby
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!