Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Lekce 7 - SEO - Analýza klíčových slov - Sběr a čištění dat

V minulé lekci, SEO - Analýza klíčových slov - Úvod, jsme si uvedli úvod do analýzy klíčových slov, proč je dobré ji udělat, k čemu slouží a uvedli jsme si krátký příklad.

Co se týče analýzy klíčových slov, tak k jejímu zpracování existuje spousta nástrojů, které nám práci usnadní. V této lekci si některé zmíníme. Poté si uvedeme, jaké kroky obsahuje analýza klíčových slov a zaměříme se na první dva, a to na sběr a čištění dat.

Nástroje k analýze klíčových slov

Abychom mohli najít a analyzovat klíčová slova, můžeme využít více nástrojů, ať už českých nebo zahraničních, volně dostupných i placených. Shrnu tady ty, co využívám nejčastěji:


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh a certifikátem za exkluzivní cenu 802,50 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 21 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 143 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.

Obsah článku spadá pod licenci Premium III, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V této lekci si uvedeme jaké nástroje použít k analýze klíčových slov, jaké kroky obsahuje proces její tvorby a zaměříme se na sběr a čištění dat.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsala Věra Marešová
Avatar
Věra se věnuje online marketingu a tvorbě webů. V současné době je na volné noze a její služby můžete najít na webu www.marketingpro.cz. Má ráda cestování, aktivní trávení volného času a férové lidi se smyslem pro humor.
Aktivity