IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Lekce 6 - SEO - Analýza klíčových slov - Úvod

V této lekci si posvítíme na analýzu klíčových slov. Vysvětlíme si, proč je dobré si ji udělat a k čemu nám poslouží. Ukážeme si i krátký příklad, jak k analýze klíčových slov přistupovat.

Proč dělat analýzu klíčových slov

Existuje spoustu důvodů, proč dělat analýzu klíčových slov. O co vlastně jde? Jednoduše řečeno hledáme slova a slovní spojení (=klíčová slova), která lidé ve vyhledávačích skutečně hledají. Lidé mají sklon posuzovat druhé podle sebe. Podle toho, jak to dělají oni nebo jak přemýšlí, tak si myslí, že jednají i ostatní. Ale ono to tak být nemusí. A právě proto děláme analýzu klíčových slov – hledáme, jak se na internetu lidé chovají a co skutečně hledají, ne to, jak si to myslíme my. A navíc to děláme také proto, abychom neopomněli některá důležitá klíčová slova, která by nás třeba ani nenapadla.

  • Pokud budeme cílit na špatná slova, naše stránky nenavštíví správné cílové publikum a pravděpodobně web opustí.
  • Každé vhodné klíčové slovo musí mít stránku, která je pro něj optimalizovaná. Jedna stránka může být

 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh a certifikátem za exkluzivní cenu 802,50 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 21 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 143 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.

Obsah článku spadá pod licenci Premium III, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V této lekci se zaměříme na analýzu klíčových slov, proč je dobré ji udělat, k čemu slouží. Také si ukážeme krátký příklad.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsala Věra Marešová
Avatar
Věra se věnuje online marketingu a tvorbě webů. V současné době je na volné noze a její služby můžete najít na webu www.marketingpro.cz. Má ráda cestování, aktivní trávení volného času a férové lidi se smyslem pro humor.
Aktivity