IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Lekce 10 - SEO - Nástroj Google Search Console

Existují různé nástroje zlepšující technické aspekty webu. Patří mezi ně například: Google Search Console, Test použitelnosti pro mobily od Google, Chrome DevTools (pro vytváření a ladění webových stránek zabudovaných do prohlížeče Google Chrome), Ahrefs (pro analýzu zpětných odkazů, analýzu klíčových slov i analýzu konkurence), Page Speed Insights (pro hodnocení rychlosti webu) a tak dále.

V této lekci se zaměříme na SEO nástroj Google Search Console.

Google Search Console

Google Search Conzole je bezplatná služba Google, která pomáhá firmám se SEO. Poskytuje informace, včetně toho, pro jaká klíčová slova se naše stránky řadí, kde se podle těchto klíčových slov řadíme, jak často návštěvníci klikají na náš výsledek po zadání konkrétních dotazů a jaké další stránky na náš web odkazují. Také nás upozorní na jakékoli problémy s naším webem, jako jsou chyby procházení (když Google nemůže získat přístup na stránku našeho webu) a ruční zásahy. Dokonce nám řekne, zda je náš web vhodný pro mobily či nikoli. Z těchto důvodů


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh a certifikátem za exkluzivní cenu 802,50 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 21 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 143 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.

Obsah článku spadá pod licenci Premium III, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V této lekci se zaměříme na SEO nástroj Google Search Console. Vysvětlíme si co je Google Search Console a ukážeme si 10 tipů, jak ho využívat.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsala Lucie Březinová
Avatar
Autorka se věnuje přírodní kosmetice a ekologickému přístupu k přírodě. Má ráda koncerty, grilovačky, pohodu, ale taky sportovní výzvy.
Aktivity