IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

CoffeeScript - Online kurz

Sekce obsahuje tutoriály pro programování v jazyce CoffeeScript, který zjednodušuje syntaxi JavaScriptu a následně se do něj zkompiluje.

Ztrácíš se v nadměrném množství závorek? Dělají se ti mžitky před očima z nekonečného function(){function(function(){}){}}? Máš noční můry z OOP v JavaScriptu? Právě pro tebe je určen CoffeeScript!

4 lekcí

1 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co se v kurzu naučíš?

CoffeeScript je velmi oblíbený programovací jazyk, který má oproti JavaScriptu tu výhodu, že jeho kód je mnohem přehlednější a je radost ho psát. Pokud už umíš Ruby, Python nebo třeba Haskell, nebudeš mít se základy CoffeeScriptu vůbec problém.

Společně si projdeme úvod do CoffeeScriptu, nainstalujeme si ho a podíváme se na základní syntaxi a na rozdíly mezi CoffeeScriptem a JavaScriptem. Od vytváření proměnných a polí přes větvení a cykly, přes funkce a výjimky až k objektově orientovanému programování v CoffeeScriptu. Kurz je krátký, ale obsahuje vše potřebné ke zvládnutí práce s CoffeeScriptem.

Tak co, máš chuť vyzkoušet něco nového a zábavného?

Prověřeno absolventy

Lekce

-15% Cena: 100 Kč 85 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity