Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

jQuery - Dynamické doplňky webu snadno a rychle - Online kurz

Online kurz obsahuje tutoriály se základy JavaScriptové knihovny jQuery. Naučíte se z webové stránky vybírat elementy, měnit jejich obsah, styly, animace a podobně.

10 lekcí

1 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co tě kurz jQuery naučí?

Získáš přehled o tom, co jsou to JavaScriptové knihovny a jak je můžeš využít. Díky rozšíření obzorů ti budou jasnější i poznatky z předchozích javascriptových kurzů.

Budeme pracovat s DOM (objektově orientovaná reprezentace XML nebo HTML dokumentu). Díky DOM se naučíš dynamicky vkládat obsah na webové stránky či aplikace, nahrazovat ho, klonovat, odstraňovat a měnit. Ukážeme si, jaké využití mají v jQuery třídy a především selektory, kterým věnujeme rovnou tři lekce.

Dále se dozvíš něco o stylování pomocí jQuery. Jako bonus na závěr si ukážeme, jak si nakódovat vlastní jQuery plug-in a řekneme si, k čemu by bylo něco takového vůbec dobré. Na konci kurzu tě samozřejmě čeká vědomostní kvíz, kde si můžeš otestovat, jak na tom se znalostmi jQuery jsi.

Ohlasy studentů

Lekce

Cena: 100 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.

Hotová řešení v jQuery


 

Aktivity