Využij akce až 30% zdarma při nákupu e-learningu. Zároveň pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Hledáme fulltime koordinátora/ku kurzů. 100% homeoffice,100% časově flexibilní. Mám zájem!
discount week 30

jQuery - Dynamické doplňky webu snadno a rychle - Online kurz

Online kurz obsahuje tutoriály se základy JavaScriptové knihovny jQuery. Naučíte se z webové stránky vybírat elementy, měnit jejich obsah, styly, animace a podobně.

10 lekcí

Co tě kurz jQuery naučí?

Získáš přehled o tom, co jsou to JavaScriptové knihovny a jak je můžeš využít. Díky rozšíření obzorů ti budou jasnější i poznatky z předchozích JavaScriptových kurzů.

Budeme pracovat s DOM (objektově orientovaná reprezentace XML nebo HTML dokumentu). Díky DOM se naučíš dynamicky vkládat obsah na webové stránky či aplikace, nahrazovat ho, klonovat, odstraňovat a měnit. Ukážeme si, jaké využití mají v jQuery třídy a především selektory, kterým věnujeme rovnou tři lekce.

Dále se dozvíš něco o stylování pomocí jQuery. Jako bonus na závěr si ukážeme, jak si nakódovat vlastní jQuery plug-in a řekneme si, k čemu by bylo něco takového vůbec dobré. Na konci kurzu tě samozřejmě čeká vědomostní kvíz, kde si můžeš otestovat, jak na tom se znalostmi jQuery jsi.

Ohlasy studentů

Lekce

Hotová řešení v jQuery


 

Aktivity (11)