Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Mezi 13:00 až cca 16:00 proběhne pravidelná odstávka sítě z důvodu aktualizace. Web bude po celou dobu nedostupný.

Populární knihovny v JavaScriptu - Online kurz

Tutoriály on-line kurzu se věnují pokročilé konfiguraci populárních knihoven v JavaScriptu. Od první lekce pojednávací o instalaci těchto knihoven se dostanete až k samotné implementaci těchto knihoven. Jako ukázkový redakční systém, kde si budeme ukazovat implementaci těchto jednotlivých knihoven, použijeme ITnetworkMVC. Implementace jednotlivých knihoven je samozřejmě možná na kterýkoliv jiný redakční systém :)

5 lekcí

Co se v kurzu naučíš?

Proč vytvářet vlastní editor nebo galerii obrázků, když už tyto věci existují? Nevymýšlej kolo znovu a šetři svůj čas. Například skvělý editor pro úpravu textu může zabrat měsíce času vývoje. Použití knihovny třetí strany je pouze na pár řádků. Stažení knihovny a její implementace do redakčního systému klienta už bude pro tebe díky tomuto kurzu snadný úkol.

V kurzu si projdeme jak instalaci populárních javascriptových knihoven, tak jejich implementaci. Implementaci si provedeme na ukázkovým redakčním systému ITnetworkMVC z PHP MVC kurzu. Naimplementujeme si pokročilé funkce TinyMCE editoru, vytvoříme si galerii pomocí knihovny FancyBox, nahrajeme obrázky a další soubory na server pomocí knihovny Responsive FileManager a mnohem více.

Hlavním cílem kurzu je pochopit, jak použít javascriptové knihovny třetích stran a efektivně je využít pro úsporu času a ve svůj prospěch.

Lekce

-15% Cena: 100 Kč 85 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity