Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Slevovy týden 3/50

React

On-line kurzy populární JavaScriptové knihovny React a React Native.

Už máš za sebou základy JavaScriptu, OOP a Node.js? Chceš se naučit pracovat s frameworkem, který dneska frčí? Pak se podívej na kurzy Reactu! Poptávka po React vývojářích je velmi vysoká, takže určitě neprohloupíš!

28 lekcí

1 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co se v kurzech naučíš?

V současnosti najdeš na ITnetwork dva nabité online kurzy, které ti dají všechno potřebné do začátku práce s Reactem. To je moderní JavaScriptová knihovna pro tvorbu uživatelského rozhraní aplikací. V kurzu Základy Reactu se naučíš pracovat s komponentami, JSX a databází. Na konci budeš mít za sebou klasický projekt jednoduché kalkulačky, aplikace na prohlížení Pokémonů a pokročilejší filmové databáze. Z těchto projektů získáš komplexní znalosti, které tě mohou dovést až na pozici React vývojáře!

Pokud tě React nadchnul a oslovil, určitě se podívej i na kurz React Native. Tato technologie umožňuje vývoj aplikací napříč platformami. Ať už webové nebo mobilní, v React Native s tím není problém. V rámci kurzu vytvoříš TODO aplikaci a naučíš se, jak používat nativní či vytvářet vlastní komponenty.

Na konci kurzů tě čeká závěrečný kvíz (po jehož absolvování obdržíš certifikát), kde si můžeš otestovat své nově získané znalosti.

Kurzy

Základy React

Kurz: 23 lekcí, test, certifikát

ZDARMA, PRO od: 382,50 Kč
React Native

Kurz: 5 lekcí

ZDARMA, PRO od: 22,50 Kč


 

Aktivity