IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Vue - Online kurz

Kurz nás naučí jak základy, tak i pokročilé znalosti populárního jednoduchého frontend JavaScript frameworku Vue.

22 lekcí

Co tě kurz Vue naučí?

Vue neustále soupeří na bednách vítězů s frameworky Angular a React. Proč zvolit tedy právě Vue? Oproti zbylým dvěma šampionům je poměrně jednoduchý, protože můžeme využívat klasické HTML a tomu dát následně život. Můžeme tak jednoduše vytvářet dynamický web.

V kurzu si naprogramujeme jednoduchou kalkulačku, na které si ukážeme všechny základy Vue. Naučíš se tvořit komponenty, spravovat data a props (vlastnosti) v komponentách, pracovat s podmínkami a cykly, computed properties a dynamickými styly, a nakonec řídit události. To všechno jsou základy, které ti umožní napsat si do životopisu novou kolonku toho, co už umíš!

Online tutoriály Vue

-15% Cena: 375 Kč 320 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity