IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Websocket - Real-time kniha návštěv - Online kurz

V tomto kurzu si vytvoříme jednoduchou knihu návštěv, naučíme se používat Socket.io a procvičíme ukládání dat do MongoDB databáze.

Předpokladem pro úspěšné absolvování kurzu jsou znalosti základů JavaScriptu , OOP a také Node.js.

5 lekcí

Co tě kurz naučí?

Websocket kurz je velmi praktický. Tvoříme jeden reálný projekt, na kterém si můžeš procvičit a prohloubit znalosti nabyté v předchozích JavaScriptových kurzech.

Na úvod si vysvětlíme, o čem projekt Real-time kniha návštěv je. Naučíš se programovat bublinu s událostí přesně v moment, kdy nastane. Takové notifikace má např. Facebook. Další lekce jsou tvořeny tvorbou databáze a programováním operací CRUD. Budeme se věnovat jak programováním serveru, tak i klienta. Nakonec projekt "pošleme do produkce", čili si ukážeme, kde takový projekt můžeme nahrát a i spustit.

Online JavaScript tutoriály

Cena: 75 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity