Lekce 13 - Revize v MS Word 1

V minulí lekci, Hromadná korespondence v MS Word 2, jsme dobrali téma hromadné korespondence. V dnešním dvojčlánku se podíváme na funkci Revize. Tato karta nabízí několik zajímavých možností na kontrolu textu a také management změn a úprav v dokumentu, což je užitečné jednak pokud na dokumentu pracujete sami, ale ještě víc, pokud na dokumentu pracuje více lidí a je třeba mít přehled, jaké změny se v dokumentu kdy odehrály.

V tomto článku se dostane spíše na ty známější, v druhém díle pak na ty méně známé.

Kontrola pravopisu a gramatiky

Prvním bodem, o kterém se zmíníme, je kontrola pravopisu. Tuto možnost používá prakticky každý, neboť se zapíná automaticky. Můžeme ji ovšem přizpůsobovat a využívat i více, než se samo nabízí.

Pravopis a gramatika

Automatická kontrola pravopisu funguje tak, že


 

...konec náhledu článku...

Prémiový článek

Prémiový článek

Na itnetwork.cz se nachází největší a nejucelenější česká databáze s výukovými články, jejímž cílem je umožnit kvalitní vzdělání v oblasti IT úplně každému. Měsíčně zobrazíme k milionu článků a sklidíme desítky děkovných emailů, kde nám sdělujete, že jsme vám pomohli k lepšímu zaměstnání nebo vzdělání.

Ačkoli se snažíme držet většinu obsahu úplně zadarmo, udržovat síť v provozu a aktuální stojí obrovské úsilí. Proto je nějaký obsah, jako cvičení nebo odbornější články, přístupný pouze za body. Nebojte, nestojí to skoro nic :)

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V této lekci si ukážeme úvod do Revizí v MS Word - kontrolu pravopisu a gramatiky, Tezaurus, kontrolu počtu znaků a správu komentářů.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit lekce a funkce postupně a po jednom 160 bodů
Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh za exkluzivní cenu 136 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 22 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 60 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.
136 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 399 Kč 339 Kč

Pozor, pokud si koupíš pouze tento článek, ztratíš nárok na speciální slevu 15% na balíček všech článků.

Koupit jen lekci 10 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
10 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 25 Kč

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem
Článek pro vás napsal Petr Svoboda
Avatar
Aktivity (7)