BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak je nepropásni a přejdi do rostoucího IT oboru!

Lekce 14 - Revize v MS Word 2

V minulé lekci, Revize v MS Word 1, jsme načli téma Revizí. Tato lekce je lekcí navazující a jedná se o druhý díl článku o Revizích v MS Word. Dotkneme se zde funkcí sledování změn, omezení přístupu a porovnání verzí.

Sledování změn

Ačkoliv jsou komentáře užitečné, objevují se jen tam, kde je ručně přidáme a nemusí být úplně aktuální, pokud jim není věnována dostatečná péče. Hlavní problém při sdílených úpravách dokumentů je samozřejmě v tom, že různí uživatelé provádějí v dokumentu úpravy a při každém otevření může dokument vypadat jinak - a někdy nejsou úpravy nakonec žádoucí.

K vedení záznamů o tom, kdo provedl jaké úpravy, slouží


 

...konec náhledu článku...

Prémiový článek

Prémiový článek

Na itnetwork.cz se nachází největší a nejucelenější česká databáze s výukovými články, jejímž cílem je umožnit kvalitní vzdělání v oblasti IT úplně každému. Měsíčně zobrazíme k milionu článků a sklidíme desítky děkovných emailů, kde nám sdělujete, že jsme vám pomohli k lepšímu zaměstnání nebo vzdělání.

Ačkoli se snažíme držet většinu obsahu úplně zadarmo, udržovat síť v provozu a aktuální stojí obrovské úsilí. Proto je nějaký obsah, jako cvičení nebo odbornější články, přístupný pouze za body. Nebojte, nestojí to skoro nic :)

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V této lekci si ukážeme sledování změn, schválení a odmítnutí změn, omezení přístupu, porovnání verzí souboru a další.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit lekce a funkce postupně a po jednom 160 bodů
Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh za exkluzivní cenu 32 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 22 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 320 Kč. Nabídka je časově omezená a platí pro všechny lekce v kurzu. Nakup teď a získej limitovanou 80% slevu.
32 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 399 Kč 80 Kč
Koupit jen lekci 10 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
10 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 25 Kč

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem
Článek pro vás napsal Petr Svoboda
Avatar
Aktivity (3)