Pouze tento týden sleva až 80 % na HTML & CSS a JavaScript
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Letní akci!

Lekce 3 - Metodika SCRUM

V minulé lekci, Metodiky RAD a DSDM, jsme si představili a vysvětlili metodiku RAD, která slouží pro rychlý vývoj softwaru, vysvětlili jsme si, jak funguje a popsali její výhody a nevýhody. Dále už známe metodiku DSDM, která slouží pro řízení projektů.

V dnešní lekci probereme metodiku SCRUM. Jedná se o agilní metodiku, která se dá, podobně jako DSDM z minulé lekce, aplikovat na vývoj softwaru, ale i na další projekty s různým zaměřením. Tato metodika je velmi populární a dokazuje to až 40 % společností, které ji pro své projekty využívají.

Metodika SCRUM

SCRUM je cizí slovo pocház


 

...konec náhledu článku...

Prémiový článek

Prémiový článek

Na itnetwork.cz se nachází největší a nejucelenější česká databáze s výukovými články, jejímž cílem je umožnit kvalitní vzdělání v oblasti IT úplně každému. Měsíčně zobrazíme k milionu článků a sklidíme desítky děkovných emailů, kde nám sdělujete, že jsme vám pomohli k lepšímu zaměstnání nebo vzdělání.

Ačkoli se snažíme držet většinu obsahu úplně zadarmo, udržovat síť v provozu a aktuální stojí obrovské úsilí. Proto je nějaký obsah, jako cvičení nebo odbornější články, přístupný pouze za body. Nebojte, nestojí to skoro nic :)

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V této lekci se podíváme na vývojovou metodiku SCRUM, kterou dnes používá až 40 procent společností.

Koupit pouze tento článek

Pro přístup k článku potřebuješ 10 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
10 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 25 Kč

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem
Článek pro vás napsal Lukáš Grossmann
Avatar
Aktivity (2)