Využij akce až 30% zdarma při nákupu e-learningu. Zároveň pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Hledáme fulltime koordinátora/ku kurzů. 100% homeoffice,100% časově flexibilní. Mám zájem!
Java week

Firemní grafika v Adobe Photoshop - Online kurz

Máš vlastní firmu nebo pro nějakou pracuješ, a potřebuješ se naučit základy firemní grafiky? V tomto online kurzu se naučíš vše od zvolení barev a typografie, přes logo a vizitku až po vizuály na sociální sítě a propagační materiály.

9 lekcí

Co se v tutoriálech o firemní grafice v Adobe Photoshop naučíš?

Kurz Firemní grafika v Adobe Photoshop tě provede kompletní tvorbou firemní identity. Ujasníš si, jak s prací začít, navrhneš firemní logo, vizitku a reklamní banner. Ve třech lekcích se budeme věnovat grafickému manuálu, jeho významu a jednotlivým prvkům. Nakonec se naučíš vytvářet třeba náhledovou fotografii na Facebook, firemní PowerPoint prezentaci a e-mailový podpis.

Ať už vytváříš vlastní firmu nebo pracuješ na zakázku, firemní grafika by měla odpovídat zásadám marketingu a určitě se vyplatí dát si na všech detailech záležet. Koneckonců taková vizitka nebo logo bývá právě to, co přitáhne pozornost lidí a pokud se jim bude líbit a zapamatují si ho, máš skoro vyhráno. V tomto kurzu ti ukážeme, jak na to.

Lekce

-15% Cena: 175 Kč 150 Kč (60 bodů)

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím, cvičením a testům označeným štítkem PRO


 

Aktivity (8)