BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak je nepropásni a přejdi do rostoucího IT oboru!

Lekce 4 - Tvorba firemní identity - Grafický manuál II

V minulé lekci, Tvorba firemní identity - Grafický manuál I, jsme se zabývali grafickým manuálem. Nejprve jsme si vysvětlili, k čemu grafický manuál slouží, dále jsme se podívali na jednotlivé prvky, které by měl obsahovat. Poté jsme začali s návrhem jednoduchého grafického manuálu. Stihli jsme však vytvořit jen úvodní stranu a obsah.

V dnešní lekci budeme tedy dále pokračovat v návrhu. V průběhu lekce vytvoříme strany s logem, logotypem, proporcemi a ochrannou zónou loga.

Úvod

Třetí stranu našeho grafického manuálu bude tvořit úvod. V úvodu bývá zvykem


 

...konec náhledu článku...

Prémiový článek

Prémiový článek

Na itnetwork.cz se nachází největší a nejucelenější česká databáze s výukovými články, jejímž cílem je umožnit kvalitní vzdělání v oblasti IT úplně každému. Měsíčně zobrazíme k milionu článků a sklidíme desítky děkovných emailů, kde nám sdělujete, že jsme vám pomohli k lepšímu zaměstnání nebo vzdělání.

Ačkoli se snažíme držet většinu obsahu úplně zadarmo, udržovat síť v provozu a aktuální stojí obrovské úsilí. Proto je nějaký obsah, jako cvičení nebo odbornější články, přístupný pouze za body. Nebojte, nestojí to skoro nic :)

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V lekci budeme pokračovat v návrhu grafického manuálu. V průběhu lekce vytvoříme strany s logem, logotypem, proporcemi a ochrannou zónou loga.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit lekce a funkce postupně a po jednom 60 bodů
Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh za exkluzivní cenu 45 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 8 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 38 Kč. Nabídka je časově omezená a platí pro všechny lekce v kurzu. Nakup teď a získej limitovanou 25% slevu.
45 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 150 Kč 113 Kč
Koupit jen lekci 10 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
10 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 25 Kč

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem
Článek pro vás napsal Daniel Zábojník
Avatar
Autor se věnuje programování desktopových aplikací, kódování webových stránek, grafickému zpracování a všemu co k tomu patří.
Aktivity (5)