Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Lekce 6 - Tvorba šablony v Adobe Photoshop - Finální úprava 3

V předchozí lekci, Tvorba šablony v Adobe Photoshop - Finální úprava 2, jsme pokračovali s finálními úpravami a vložili a upravili jsme obrázky v popředí.

V dnešním článku budeme pokračovat s finální úpravou šablony a přesuneme se na nahrazování a úpravu obdélníků, které zůstávají ve finální šabloně, a tlačítek. I když pořadí výběru nemá nějaký větší smysl, začnu úpravou obdélníků, které ve finální šabloně zůstanou, ale které netvoří žádné tlačítko. Jedná se tedy o obdélník na pomezí sekcí (s piktogramy) a obdélník tvořící pozadí textu sekce Virtuální prohlídka našich objektů.

Obdélníky jako pozadí

Půjdeme tedy opět odshora a upravíme obdélník, který je umístěn pod piktogramy Vily, Energy domy atd. Kliknutím vybereme tento obdélník a změníme jeho barvu na bílou, tedy #ffffff.

Obdélník

Pokud se nedaří vybrat obdélník prostým kliknutím levého tlačítka myši, můžeme využít seznam prvků, které se zobrazí pod kurzorem myši, a který vyvoláme


 

...konec náhledu článku...

Prémiový článek

Prémiový článek

Na itnetwork.cz se nachází největší a nejucelenější česká databáze s výukovými články, jejímž cílem je umožnit kvalitní vzdělání v oblasti IT úplně každému. Měsíčně zobrazíme k milionu článků a sklidíme desítky děkovných emailů, kde nám sdělujete, že jsme vám pomohli k lepšímu zaměstnání nebo vzdělání.

Ačkoli se snažíme držet většinu obsahu úplně zadarmo, udržovat síť v provozu a aktuální stojí obrovské úsilí. Proto je nějaký obsah, jako cvičení nebo odbornější články, přístupný pouze za body. Nebojte, nestojí to skoro nic :)

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V této lekci pokračujeme s finálními úpravami dalších obdélníků, které slouží jako pozadí textu nebo tlačítek.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit články a funkce postupně a po jednom 80 bodů
Koupit všechny aktuálně dostupné články v sekci se všemi funkcemi za exkluzivní cenu 68 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 9 článkům s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 30 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první články z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.
68 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 200 Kč 170 Kč

Pozor, pokud si koupíš pouze tento článek, ztratíš nárok na speciální slevu 15% na balíček všech článků.

Pro přístup k článku potřebuješ 10 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
10 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 25 Kč

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem
Článek pro vás napsal Libor Šmíd
Avatar
Aktivity (5)