BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak je nepropásni a přejdi do rostoucího IT oboru!

Lekce 9 - Tvorba šablony v Adobe Photoshop - Příprava pro web

V předchozím článku, Tvorba šablony v Adobe Photoshop - Struktura vrstev, jsme se podívali na to, jak upravit strukturu vrstev v šabloně tak, aby byla co nejvíce přehledná a logicky strukturovaná.

V posledním článku tohoto kurzu přidáme do šablony nové prvky, které budou sloužit pro ukázání, co který prvek má na webu dělat, a přidáme je do již vytvořených skupin Proklik.

Protože již máme hotovou strukturu vrstev šablony, budeme nyní jen vytvářet nové prvky v šabloně a rovnou i v konkrétních skupinách, abychom si ušetřili práci.

Top menu

Začneme tím, že si rozklikneme hlavní skupinu Menu a levým kliknutím vybereme skupinu Menu proklik. Poté můžeme začít vytvářet nové prvky a ty se budou rovnou řadit do vybrané skupiny, v tomto případě Menu proklik.

Nejdříve si řekneme, jak se tlačítka změní, pokud na ně někdo na webu klikne. Po kliknutí by se tlačítka měla změnit takto:

menu proklik

Jak můžete vidět, tlačítka se


 

...konec náhledu článku...

Prémiový článek

Prémiový článek

Na itnetwork.cz se nachází největší a nejucelenější česká databáze s výukovými články, jejímž cílem je umožnit kvalitní vzdělání v oblasti IT úplně každému. Měsíčně zobrazíme k milionu článků a sklidíme desítky děkovných emailů, kde nám sdělujete, že jsme vám pomohli k lepšímu zaměstnání nebo vzdělání.

Ačkoli se snažíme držet většinu obsahu úplně zadarmo, udržovat síť v provozu a aktuální stojí obrovské úsilí. Proto je nějaký obsah, jako cvičení nebo odbornější články, přístupný pouze za body. Nebojte, nestojí to skoro nic :)

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V tomto článku si ukážeme, jak upravit šablonu pro web, jak vypadá změna tlačítek po kliknutí a rozbalovací menu.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit lekce a funkce postupně a po jednom 80 bodů
Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh za exkluzivní cenu 60 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 9 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 50 Kč. Nabídka je časově omezená a platí pro všechny lekce v kurzu. Nakup teď a získej limitovanou 25% slevu.
60 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 200 Kč 150 Kč
Pro přístup k článku potřebuješ 10 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
10 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 25 Kč

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem
Článek pro vás napsal Libor Šmíd
Avatar
Aktivity (3)