Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Slevovy týden 3/50

Lekce 7 - E-shop v Nette - ProductManager

V minulém tutoriálu, E-shop v Nette - Databáze produktů, jsme začali pracovat na správě produktů a připravili jsme si databázi.

Dnes se budeme věnovat implementací modulů pro produkty a jejich kategorie.

EshopModule

Neodstartujeme ničím jiným, než vytvořením struktury pro náš EshopModule. Vytvoříme si tedy složku app/EshopModule/ a v ní následující strukturu, kterou známe již z CoreModule:

  • components/
  • config/common.neon
  • Model/
  • Presenters/
  • templates/

config/common.neon

Na konec si přidáme odkaz na konfigurační soubor pro náš nový modul a když už jsme tady, vypneme si přesměrování chyb na vlastní ErrorPresenter, aby se nám náš EshopModule lépe debuggoval za pomocí laděnky.


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh za exkluzivní cenu 2 865 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 52 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 506 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.

Před koupí tohoto článku je třeba koupit předchozí díl

Obsah článku spadá pod licenci Premium no-reselling, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Komerční článek (licence no-reselling)

Komerční článek (licence no-reselling)

Tento článek vznikl na základě mnohaletých zkušeností v oboru a popisuje vývoj profesionálního komerčního produktu nebo jeho součásti, kterou lze přímo využít za účelem zisku nebo proniknutí do komerční sféry IT odvětví.

Tyto vrcholové znalosti zpřístupňujeme samozřejmě pouze některým členům komunity, kteří se mají zájem vypracovat na profesionály v oboru a proto jsou k dispozici pouze za kredity. Kód z článku můžete použít pro jeden svůj komerční projekt. Není ho však možné přeprodávat (jednou zakoupit a poté prodat dále v několika projektech). Pokud potřebujete širší využití kódu, rádi se s vámi domluvíme na komerční licenci. Více informací naleznete v článku Licence.

Jste připraveni stát se profesionály v oboru? Stačí kliknout.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V tutoriálu v Nette implementujeme modely pro produkty a jejich kategorie, které zastřešují práci s produkty v internetovém obchodu.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsal Jindřich Máca
Avatar
Autor se věnuje převážně webovým technologiím, ale má velkou zálibu ve všem vědeckém, nejen ze světa IT. :-)
Aktivity