Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

Lekce 2 - E-shop v Nette - Úprava presenterů

PHP Nette Framework E-shop E-shop v Nette - Úprava presenterů

V minulém tutoriálu o tvorbě E-shopu v Nette jsme začali s úpravou původního jednoduchého redakčního systému a skončili jsme u BasePresenter. Dnes na to plynule navážeme a podíváme se na související změny ostatních presenterů v CoreModule.

Presentery

Jen zde zopakuji, že změny v presenterech nejsou nikterak veliké a celkově se jedná spíše o doplnění drobných vylepšení. Vezmeme to tedy hezky popořadě a já vás, jako vždy, upozorním na to, dle mého názoru, podstatné.

app/CoreModule/presenters/AdministrationPresenter.php

Zde je pouze potřeba doplnit ke zprávám jejich typ. Tyto zprávy se ale zobrazují až po úspěšném odeslání formulářů vytvářených pomocí UserForms, takže typ zprávy předáme, společně se zprávou samotnou, pomocí instrukcí. Na to, jak si s tím přímo uživatelské formuláře poradí, se podíváme za chvíli. ;) Jelikož se jedná o přidání dvou řádků, uvedu sem pouze metody, kterých se změny týkají:


 

...konec náhledu článku...

Prémiový článek

Prémiový článek

Na itnetwork.cz se nachází největší a nejucelenější česká databáze s výukovými články, jejímž cílem je umožnit kvalitní vzdělání v oblasti IT úplně každému. Měsíčně zobrazíme k milionu článků a sklidíme desítky děkovných emailů, kde nám sdělujete, že jsme vám pomohli k lepšímu zaměstnání nebo vzdělání.

Ačkoli se snažíme držet většinu obsahu úplně zadarmo, udržovat síť v provozu a aktuální stojí obrovské úsilí. Proto je nějaký obsah, jako cvičení nebo odbornějšíčlánky, přístupný pouze za body. Nebojte, nestojí to skoro nic :)

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V tutoriálu navážeme na úpravy původního jednoduchého redakčního systému a podíváme se na změny jednotlivých presenterů v CoreModule.

Koupit pouze tento článek

Pro přístup k článku potřebuješ 18 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
18 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo za 45 Kč

Před koupí tohoto článku je třeba koupit předchozí díl

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium II, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem

 

Článek pro vás napsal Jindřich Máca
Avatar
Autor se věnuje převážně webovým technologiím, ale má velkou zálibu ve všem vědeckém, nejen ze světa IT. :-)
Miniatura
Všechny články v sekci
Kompletní e-shop v Nette
Miniatura
Následující článek
E-shop v Nette - Frameworky
Aktivity (2)