Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30

Foxemon

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Hra robená do súťaže GML scripts.

V tejto mini-hre je vlastne za úlohu popremiestniť tie kocky, ja to nazývam bloky tak aby s toho vznikol jeden obraz, princíp je jednoduchý, stačí na jeden z nich kliknúť a ak je tam voľné miesto, tak sa pohne do toho miesta, určite tento princíp hry budete poznať. Je to obyčajná mini-hra(lebo veľa vecí tam nieje) ale jej hrateľnosť vám môže trvať dosť dlho. Celé sa to riadi myšou, napodobil som A-113 cat zone. Je tam ešte aj voľba obtiažnosti, jednoduchá, stredná a vysoká. Obrázky sú s internetu vyGooglované a zvyšok grafiky som sám spracoval.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2010.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 146x (2.81 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce GameMaker

 

Všechny články v sekci
GameMaker - české návody a komunita
Článek pro vás napsal ipq
Avatar
Uživatelské hodnocení:
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!