Chci geek triko! Chci geek triko!
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

DownClear

Ostatní jazyky Příkazový řádek a dávkové soubory DownClear

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Program na mazání stažených souborů. Vymaže obsah složky Downloads (Stažené soubory), dá se hodit do složky Po spuštění a potom je z něj šikovný prográmek, který maže za lenošné lidi stažené soubory, nebo pročišťuje na veřejných PC. Program loguje veškerou práci do dokumentů do souboru downclear.log.

Program má licenci Creative Commons, více na mém webu.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2011.

 

Stáhnout

Staženo 454x (784 B)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Batch

 

 

Program pro vás napsal Michal Vašíček
Avatar
Jak se ti líbí článek?
4 hlasů
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
David Gerner
Člen
Avatar
David Gerner:19.2.2016 22:08

Toto mi někdo spustit na počítači, tak bych ho asi zabil ;-) jinak někde urččitě najde využití (třeba u nás ve škole by to jen prospělo :-))

 
Odpovědět  +1 19.2.2016 22:08
Avatar
Marek Šiňanský:1. října 11:45

Ahoj Michale, máš ve svém prográmku "downclear.bat" asi chybu. Devítiletý syn mého kamaráda se pokouší zatajit svoje psí kusy, návštěvy nezabezpečených webů, stahování zavirovaných souborů a tím postupnou likvidaci svého počítače, který mu ob týden reinstaluji, zamaskováním v podobě použití tohoto batche. Spustil to na svém počítači. Smazal složku downloads. Soubory se přesunuly o adresář výše. Zkus to opravit. Ještě bych měl malou prosbičku. Zruš přepínač /Q, malé kluky dotaz A/N vyděsí a raději od svých psích kusů ustoupí.

 
Odpovědět 1. října 11:45
Avatar
Odpovídá na Marek Šiňanský
Filip Smolík:1. října 15:33

Ahoj! Klidně bych to udělal za něj - praxe. Mimochodem dosti lituji, že se ozve, a už vůbec, že tak učiní. Přece jen, 7 let je docela dost... :)

Odpovědět 1. října 15:33
HTML expert neprogramuje, skriptuje...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.