Slevový týden - Březen C# týden
Využij náš slevový týden a získej až 30 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá C# týden se slevou na e-learning až 80 %
Hledáme fulltime programátora do ITnetwork týmu -100% homeoffice, 100% časově flexibilní #bezdeadlinu Mám zájem!

DownClear

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Program na mazání stažených souborů. Vymaže obsah složky Downloads (Stažené soubory), dá se hodit do složky Po spuštění a potom je z něj šikovný prográmek, který maže za lenošné lidi stažené soubory, nebo pročišťuje na veřejných PC. Program loguje veškerou práci do dokumentů do souboru downclear.log.

Program má licenci Creative Commons, více na mém webu.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2011.

 

Stáhnout

Staženo 490x (784 B)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Batch

 

 

Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
David Gerner
Člen
Avatar
David Gerner:19.2.2016 22:08

Toto mi někdo spustit na počítači, tak bych ho asi zabil ;-) jinak někde urččitě najde využití (třeba u nás ve škole by to jen prospělo :-))

 
Odpovědět
19.2.2016 22:08
Avatar
Marek Šiňanský:1.10.2018 11:45

Ahoj Michale, máš ve svém prográmku "downclear.bat" asi chybu. Devítiletý syn mého kamaráda se pokouší zatajit svoje psí kusy, návštěvy nezabezpečených webů, stahování zavirovaných souborů a tím postupnou likvidaci svého počítače, který mu ob týden reinstaluji, zamaskováním v podobě použití tohoto batche. Spustil to na svém počítači. Smazal složku downloads. Soubory se přesunuly o adresář výše. Zkus to opravit. Ještě bych měl malou prosbičku. Zruš přepínač /Q, malé kluky dotaz A/N vyděsí a raději od svých psích kusů ustoupí.

 
Odpovědět
1.10.2018 11:45
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Marek Šiňanský
Filip Smolík:1.10.2018 15:33

Ahoj! Klidně bych to udělal za něj - praxe. Mimochodem dosti lituji, že se ozve, a už vůbec, že tak učiní. Přece jen, 7 let je docela dost... :)

Odpovědět
1.10.2018 15:33
HTML expert neprogramuje, skriptuje...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.