DownClear

Ostatní jazyky Příkazový řádek a dávkové soubory DownClear

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Program na mazání stažených souborů. Vymaže obsah složky Downloads (Stažené soubory), dá se hodit do složky Po spuštění a potom je z něj šikovný prográmek, který maže za lenošné lidi stažené soubory, nebo pročišťuje na veřejných PC. Program loguje veškerou práci do dokumentů do souboru downclear.log.

Program má licenci Creative Commons, více na mém webu.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2011.

 

Stáhnout

Staženo 448x (784 B)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Batch

 

 

Program pro vás napsal Michal Vašíček
Avatar
Jak se ti líbí článek?
4 hlasů
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
David Gerner
Člen
Avatar
David Gerner:19.2.2016 22:08

Toto mi někdo spustit na počítači, tak bych ho asi zabil ;-) jinak někde urččitě najde využití (třeba u nás ve škole by to jen prospělo :-))

 
Odpovědět  +1 19.2.2016 22:08
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.