Bezejmenná síťová strategie

Ostatní jazyky Delphi Bezejmenná síťová strategie

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Jednoduchá bezejmenná strategie, kde se nestaví jednotky, ale pouze budovy. Zabírejte doly, které vám budou generovat železo, stavte věže na obranu i útok, stavte technologické budovy pro silnější věže, stavte silnější věže a zničte soupeře.

Tuto hru lze hrát po LANu nebo proti počítači.

Je to už starší hra, takže ovládání je trochu krkolomnější :) :

Server spustíte příkazem xc do konzole (nutné zadat i v případě singleplayeru, v multiplayeru zadávejte až po tom, co se k vám připojí soupeř).

Příkaz xa přidá počítačem ovládaného protivníka.

Hra je napsaná v Delphi s využitím komponent DelphiX.

U hry je i editor vlastností budov a rozdělaný (ale zatím nijak nevyužitelný - mapy jsou generovány náhodně) editor map.

Hra je včetně zdrojových kódů (hrozná prasárna, o objektovém programování jsem tehdy nevěděl nic a ty spousty podmínek... :D ).


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2000.

 

Stáhnout

Staženo 298x (902.98 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Delphi

 

 

Hru pro vás napsal Luboš Satik Běhounek
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se nyní živí programováním v C++, ale jeho nejoblíbenějším jazykem je C#. Občas si otevře OllyDbg a pohrabe v assembleru...
Miniatura
Všechny články v sekci
Delphi
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!