Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Drag Race

Ostatní jazyky Pascal Drag Race

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Chcete zavzpomínat na staré časy a proletět se závodním autem ovládaném 3 klávesami po závodní dráze nebo jen tak po pseudo-ulicích? A to vše za pronikavého monotónního zvuku integrovaného speakru (to už je dnes minulostí).

Princip hry je prostý - jen sedíte a čekáte na start a poté jen mezerníkem řadíte a sledujete, jak roste rychlost. Občas jen zatáčíte a letíte do cíle. Toť vše. Sám nedokážu uvěřit tomu, že jsem vývojem takovéto ptákoviny strávil rok. :-D

Důležitou součástí hry je Kampaň. To je 110 jízd proložených příběhem. Celkem to dá asi 4 hodiny hry.

Byl to můj první programátorský počin, takže zdrojové kódy raději nedistribuuji :-D.

Více zde: http://www.martlins-web.tode.cz/214/drag-race/ .


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2009.

 

Stáhnout

Staženo 320x (53.05 kB)

 

 

Hru pro vás napsal [email protected]
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Linux programátor a propagonista GNU/GPL a Open-source ("Freeware").
Miniatura
Všechny články v sekci
Pascal
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!