MS Office week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Motivace, energie lidstva a smysl života [přednáška]

Záznam z přednášky o motivaci od Davida Čápky, zakladatele ITnetwork.cz, který vám odpoví na otázky "Jak získat energii?" a "Jaký je smysl života?". Pokud se máte problém k něčemu "dokopat", je pravděpodobné, že vám s tím toto video pomůže.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Přednáška je posledním dílem cyklu 3 přednášek o mé práci, do kterých jsem vložil to nejlepší, co zatím umím (a něco jsem si samozřejmě nechal pro sebe nebo do prémiových článků ;) ). Obraz je v první části nahrazen slidy z prezentace, jelikož první půlhodina videa se špatně nahrála, ve výsledku to ale nijak nevadí. Druhá polovina má zas o kousek posunutý obraz, jako vysvětlení jsem od kameramana dostal, že "používá Linux", opět to ale nijak neubírá na koukatelnosti ani na obsahu.

Budu rád, když k probíraným tématům vyjádříte svůj názor a pokud se vám video líbí, sdílejte ho dále, myslím, že může nakopnout spoustu dalších lidí :)


 

Stáhnout

Staženo 857x (5.77 MB)

 

Všechny články v sekci
Zpravodajský kanál z přednáškových srazů ITnetwork
Článek pro vás napsal David Čápka 29.9.2015 16:02
Avatar
Autor pracuje jako softwarový architekt a pedagog na projektu ITnetwork.cz (a jeho zahraničních verzích). Velmi si váží svobody podnikání v naší zemi a věří, že když se člověk neštítí práce, tak dokáže úplně cokoli.
Unicorn university Autor sítě se informační technologie naučil na Unicorn College - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Aktivity (4)

 

 

Komentáře

Avatar
katrincsak
Člen
Avatar
katrincsak:6.10.2015 10:08

Pěkné! :-)

Možná bych ale jen řekl, že s doprovodem prezentace je to takový lepší a více poučné. Možná to přijde ale jenom mně a chápu, že je to více práce a také že už by to nebyla tak úplně přednáška. Ale nedalo mi tohle napsat, přeci jen každý feed back je dobrý ;-)

 
Odpovědět
6.10.2015 10:08
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.