Hledáme nového kolegu do redakce - 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací.
Využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací. Zároveň pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swift
discount week 80

Motivace, energie lidstva a smysl života [přednáška]

Záznam z přednášky o motivaci od Davida Čápky, zakladatele ITnetwork.cz, který vám odpoví na otázky "Jak získat energii?" a "Jaký je smysl života?". Pokud se máte problém k něčemu "dokopat", je pravděpodobné, že vám s tím toto video pomůže.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Přednáška je posledním dílem cyklu 3 přednášek o mé práci, do kterých jsem vložil to nejlepší, co zatím umím (a něco jsem si samozřejmě nechal pro sebe nebo do prémiových článků ;) ). Obraz je v první části nahrazen slidy z prezentace, jelikož první půlhodina videa se špatně nahrála, ve výsledku to ale nijak nevadí. Druhá polovina má zas o kousek posunutý obraz, jako vysvětlení jsem od kameramana dostal, že "používá Linux", opět to ale nijak neubírá na koukatelnosti ani na obsahu.

Budu rád, když k probíraným tématům vyjádříte svůj názor a pokud se vám video líbí, sdílejte ho dále, myslím, že může nakopnout spoustu dalších lidí :)


 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 926x (5.77 MB)

 

Všechny články v sekci
Zpravodajský kanál z přednáškových srazů ITnetwork
Článek pro vás napsal David Čápka 29.9.2015 16:02
Avatar
David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, sushi a svobodu podnikání.
Unicorn university David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
katrincsak
Člen
Avatar
katrincsak:6.10.2015 10:08

Pěkné! :-)

Možná bych ale jen řekl, že s doprovodem prezentace je to takový lepší a více poučné. Možná to přijde ale jenom mně a chápu, že je to více práce a také že už by to nebyla tak úplně přednáška. Ale nedalo mi tohle napsat, přeci jen každý feed back je dobrý ;-)

 
Odpovědět
6.10.2015 10:08
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.