Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

Lekce 12 - Detail příspěvku, mazání příspěvku a homepage ve Flask

Python Flask Detail příspěvku, mazání příspěvku a homepage ve Flask

V minulé lekci, Úvodní stránka a stránka pro přidání příspěvku ve Flask, jsme si vytvořili úvodní stránku s příspěvky od uživatelů a stránku pro přidání příspěvku. V dnešním Python tutoriálu si vytvoříme šablonu pro homepage a stránku s detailem konkrétního příspěvku, která bude umožňovat příspěvek smazat.

Homepage

Jelikož již máme funkci homepage() v souboru root/__init__.py, stačí nám pouze vytvořit šablonu root/templates/homepage.html. Tato stránka bude sloužit pro navigaci uživatele a její kód bude následující:


 

...konec náhledu článku...

Prémiový článek

Prémiový článek

Na itnetwork.cz se nachází největší a nejucelenější česká databáze s výukovými články, jejímž cílem je umožnit kvalitní vzdělání v oblasti IT úplně každému. Měsíčně zobrazíme k milionu článků a sklidíme desítky děkovných emailů, kde nám sdělujete, že jsme vám pomohli k lepšímu zaměstnání nebo vzdělání.

Ačkoli se snažíme držet většinu obsahu úplně zadarmo, udržovat síť v provozu a aktuální stojí obrovské úsilí. Proto je nějaký obsah, jako cvičení nebo odbornějšíčlánky, přístupný pouze za body. Nebojte, nestojí to skoro nic :)

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V Python tutoriálu si vytvoříme stránku, která bude zobrazovat celý konkrétní příspěvek a bude umožňovat příspěvek smazat. Vytvoříme si také homepage.

Koupit pouze tento článek

Pro přístup k článku potřebuješ 10 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
10 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo za 25 Kč

Před koupí tohoto článku je třeba koupit předchozí díl

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem

 

Článek pro vás napsal MQ .
Avatar
Autor je srdcem Pythonista.
Aktivity (2)