IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Lekce 14 - 6 nejčastějších chyb copywritingu - 5. a 6. chyba

V minulé lekci, 6 nejčastějších chyb copywritingu - 3. a 4. chyba, jsme si uvedli třetí a čtvrtou chybu z šesti nejčastějších chyb při psaní copy textu a jak je opravit. Třetí chybou je, když jsme příliš výpravní. A čtvrtou chybou je, když nevíme, ke komu mluvíme.

V této lekci se zaměříme na pátou a šestou chybu z šesti nejčastějších chyb při psaní copy textu a na to, jak je opravit. Pátou chybou je, že nemáme zpracovanou analýzu klíčových slov. A šestou chybou je, že lidem nedáváme nic zadarmo. Jedná se o další článek, ze série článků od Lucky Perlíkové.

Pátá chyba: Nemáme analýzu klíčových slov = SEO

Analýza klíčových slov (SEO) je seznam hledaných frází, které souvisejí s obsahem na našem webu. Jedná se o základní stavební kámen webu a nejspíš o nejdůležitější dokument pro vznik kvalitního obsahu.

Je nutné její důležitost v dnešní době zdůrazňovat? Ano. Často se stává, že klíčové slovo na webové stránce chybí. Přicházíme tím tak o mnoho zákazníků denně.

Jako první náprava by měla být: nechat si


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh a certifikátem za exkluzivní cenu 382,50 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 19 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 68 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V této lekci se zaměříme na pátou a šestou chybu z šesti nejčastějších chyb při psaní copy textu a na to, jak je opravit.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsala Tereza Blažková
Avatar
Autorka ráda zkouší nové formy online marketingu a má blízko k IT businessu. Díky home officu zvládá mateřství i sledovat rychlý svět technologií.
Aktivity