IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Lekce 7 - Copywriting je nápad nejen na skvělý slogan

V minulé lekci, Copywriting je titulek, který vás chytne a nepustí, jsme se zabývali kvalitním titulkem a uvedli si několik možností, jak jej pojmout.

Slogany jsou takovými většími a silnějšími brášky titulků. Neprezentují ale už jen jednotlivé články, nýbrž celou naši firmu. Zosobňují to, co si náš potenciální klient uloží v souvislosti s námi do podvědomí jako úplně první.

Chytlavý slogan je přímou součástí duševního vlastnictví každé větší firmy. Něco, co ji definuje. A zároveň něco, za co je schopna platit doslova zlatem. Však existují typy copywriterů, kteří se vyloženě na vymýšlení sloganů specializují. A věřte tomu, že ti kvalitní si rozhodně nežijí špatně.

Málo platné, stejně ale není nad to, když si takovou věc dokážeme vymyslet sami. Kromě podstatné finanční úspory je to i záležitost profesní cti, kdy je v prezentaci naší živnosti také každé slovo naše.

Jak ale na to? Kde vzít nápad, když na tento druh kreativity jaksi nemáte buňky? Máte odjet meditovat do hor nebo podstoupit hypnózu?

Nic takového. Stačí


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh a certifikátem za exkluzivní cenu 382,50 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 19 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 68 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

Dnes se s pomocí všech copywriterských zbraní, co už umíme používat, pustíme do vymýšlení chytlavého sloganu pro vaši firmu.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsal Vojtěch Marcín
Avatar
Tak trochu kravaťák s celoživotním zájmem o lidi a vše lidské. Notorický hledač a nacházeč těch nejlepších možných formulací, komunikátor, psavec a krotitel slov, která umí ve správný okamžik použít ve jménu vašeho úspěchu!
Aktivity