BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak je nepropásni a přejdi do rostoucího IT oboru!

Lekce 7 - Copywriting je nápad nejen na skvělý slogan

Tak co, jak vám jde vytváření nadpisů, o kterých jsme se bavili minule? Jestli dobře, tak si můžete gratulovat, protože dnešní téma určitě zvládnete levou zadní.

Slogany jsou totiž takovými většími a silnějšími brášky titulků. Neprezentují ale už jen jednotlivé články, nýbrž celou naši firmu. Zosobňují to, co si náš potenciální klient uloží v souvislosti s námi do podvědomí jako úplně první.

Chytlavý slogan je přímou součástí duševního vlastnictví každé větší firmy. Něco, co ji definuje. A zároveň něco, za co je schopna platit doslova zlatem. Však existují typy copywriterů, kteří se vyloženě na vymýšlení sloganů specializují. A věřte tomu, že ti kvalitní si rozhodně nežijí špatně.

Málo platné, stejně ale není nad to, když si takovou věc dokážeme vymyslet sami. Kromě podstatné finanční úspory je to i záležitost profesní cti, kdy je v prezentaci naší živnosti také každé slovo naše.

Jak ale na to? Kde vzít nápad, když na tento druh kreativity jaksi nemáte buňky? Máte odjet meditovat do hor nebo podstoupit hypnózu?

Nic takového. Stačí


 

...konec náhledu článku...

Prémiový článek

Prémiový článek

Na itnetwork.cz se nachází největší a nejucelenější česká databáze s výukovými články, jejímž cílem je umožnit kvalitní vzdělání v oblasti IT úplně každému. Měsíčně zobrazíme k milionu článků a sklidíme desítky děkovných emailů, kde nám sdělujete, že jsme vám pomohli k lepšímu zaměstnání nebo vzdělání.

Ačkoli se snažíme držet většinu obsahu úplně zadarmo, udržovat síť v provozu a aktuální stojí obrovské úsilí. Proto je nějaký obsah, jako cvičení nebo odbornější články, přístupný pouze za body. Nebojte, nestojí to skoro nic :)

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

Dnes se s pomocí všech copywriterských zbraní, co už umíme používat, pustíme do vymýšlení chytlavého sloganu pro vaši firmu.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit lekce a funkce postupně a po jednom 70 bodů
Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh za exkluzivní cenu 60 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 10 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 27 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.
60 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 175 Kč 149 Kč

Pozor, pokud si koupíš pouze tento článek, ztratíš nárok na speciální slevu 15% na balíček všech článků.

Koupit jen lekci 10 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
10 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 25 Kč

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem
Článek pro vás napsal Vojtěch Marcín
Avatar
Autor se dlouhodobě věnuje práci s lidmi a vhodnými slovy. Na tomhle webu s vámi mrkne na základy copywritingu.
Aktivity (3)