Tento týden až 80% sleva na e-learning týkající se jazyka C
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Lekce 9 - Copywriting je reklama, která opravdu prodává

"Jak mám napsat účinný reklamní text, který skutečně prodá můj produkt a vydělá mi peníze"?

Hledání odpovědi na tuhle otázku je pro většinu z vás pravděpodobně tou hlavní motivací, proč ztrácíte čas s tímhle kurzem. Dnes jste se dočkali. Mrkneme totiž na zásady chytlavé reklamy trochu blíže.

Možná se vám však bude zdát, že většinu z rad jste už někde slyšeli. Není to náhoda. Dobrý reklamní text je totiž citlivou esencí všeho, co jsme si do této chvíle řekli.

Když jsme si minule ukazovali, jak co nejefektivněji vyhnat z vlastního článku pravopisné chyby, přidali jsme do našeho zásobníku poslední copyzbraň. Pro boj s nástrahami tvorby reklamního textu máme teď rozhodně kam sáhnout.

Tak vzhůru do praxe!

Kolbiště, ve kterém se budeme pohybovat, je ta stále ještě nejpopulárnější sociální síť světa. Toto prostředí má samozřejmě svá specifika. Ovšem základ, který tam budeme potřebovat při tvorbě efektivní reklamy, úspěšně použijeme vlastně i kdekoliv jinde.

Dobýt Facebook

Přes všechny průšvihy a nastupující konkurenci je Facebook mezi sociálními sítěmi stále jasná jednička. Reklama, kterou na něj poměrně jednoduše vložíme, se


 

...konec náhledu článku...

Prémiový článek

Prémiový článek

Na itnetwork.cz se nachází největší a nejucelenější česká databáze s výukovými články, jejímž cílem je umožnit kvalitní vzdělání v oblasti IT úplně každému. Měsíčně zobrazíme k milionu článků a sklidíme desítky děkovných emailů, kde nám sdělujete, že jsme vám pomohli k lepšímu zaměstnání nebo vzdělání.

Ačkoli se snažíme držet většinu obsahu úplně zadarmo, udržovat síť v provozu a aktuální stojí obrovské úsilí. Proto je nějaký obsah, jako cvičení nebo odbornější články, přístupný pouze za body. Nebojte, nestojí to skoro nic :)

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

Jak to jen udělat, aby se váš reklamní text prosadil v tak extrémně konkurenčním prostředí, jako je Facebook? S našimi copyzbraněmi v kapse to zvládnete!

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit články a funkce postupně a po jednom 60 bodů
Koupit všechny aktuálně dostupné články v sekci se všemi funkcemi za exkluzivní cenu 51 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 9 článkům s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 23 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první články z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.
51 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 150 Kč 128 Kč

Pozor, pokud si koupíš pouze tento článek, ztratíš nárok na speciální slevu 15% na balíček všech článků.

Pro přístup k článku potřebuješ 10 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
10 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 25 Kč

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem
Článek pro vás napsal Vojtěch Marcín
Avatar
Autor se dlouhodobě věnuje práci s lidmi a vhodnými slovy. Na tomhle webu s vámi mrkne na základy copywritingu.
Aktivity (2)