Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Lekce 11 - Kdo je copywriter a co by měl umět

V předešlém cvičení, Řešené úlohy k 1. - 10. lekci Copywritingu, jsme si procvičili nabyté zkušenosti z předchozích lekcí.

V této lekci se zaměříme na to, kdo je copywriter a co by měl umět. Přiblížíme si, že copywriter je vlastně kouzelník se slovy, jaké máme druhy copywriterů, co je potřeba vědět, než začneme psát a na co je potřeba dávat pozor.

Kdo je copywriter a co by měl umět?

Tento seriál článků (tento článek a následující články zaměřené na 6 nejčastějších chyb psaní copy textu) vznikl na základě přepisu přednášky velmi úspěšné a šikovné copywriterky Lucky Perlíkové. Sama říká, že copywriting je bezvadné povolání, na které je potřeba mít akorát hlavu, něco na psaní a jinak je možné ho dělat odkudkoliv na světě. Kde sbírala zkušenosti? Co jí pomohlo nastartovat kariéru? Co radí freelancerům a jak se ona sama dopracovala k podnikání?

Něco málo o Lucce

Zkušenosti sbírala v Sun marketingu - dnes agentura Taste a později v další agentuře Nydrle - dnes Kindred. Začínajícím copywriterům **doporučuje


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Koupit tento kurz

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh a certifikátem za pouhých 950 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto balíčku získáš přístup ke všem 24 článkům (14 lekcí, 7 testů, 3 praktické cvičení) tohoto kurzu.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V této lekci se zaměříme na to, kdo je copywriter a co by měl umět. Přiblížíme si, že je to vlastně kouzelník se slovy a na co je potřeba dávat pozor.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsala Tereza Blažková
Avatar
Autorka ráda zkouší nové formy online marketingu a má blízko k IT businessu. Díky home officu zvládá mateřství i sledovat rychlý svět technologií.
Aktivity