IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Řešené úlohy k 1. - 10. lekci Copywritingu

V minulé lekci, Copywriting je komunikace, která vaše klienty baví, jsme se mrkli na zoubek dalšímu podstatnému rozměru copywritingu, a to komunikaci s klientem. Víme tedy, že díky našim copyzbraním můžou z takové korespondence mít kromě velké účinnosti obě strany navíc i radost.

Dáme si teď ještě jednu tréninkovou lekci. Kromě všech zásad, o kterých jsme si tu od začátku povídali, se v ní zaměříme především na aplikaci dovedností z posledních pěti kapitol. Promrskáme tak třeba tvorbu vhodného titulku, vytvoříme si atraktivní slogan a pověnujeme se také tvorbě účinné e-mailové reklamy.

Ani tentokrát to není na čas ani na body. Dejte si záležet a klidně si při nejistotách během řešení úkolů všechny příslušné kapitoly ještě jednou projděte.

Připraveni?

Odkomunikujte problém

Jediný, kdo nedělá chyby nebo nenaráží na problémy, je ten, kdo nedělá nic. A protože to není náš případ, musíme se smířit s tím, že se prostě s nějakou nepříjemností čas od času setkáme. A tehdy půjde o to, jak se k ní postavíme.

Nesnažte se ji řešit alibisticky, výmluvami nebo se to dokonce snažit tutlat. Takový přístup je vůbec největší chybou, kterou můžete udělat. Pokud totiž děláte z lidí blbce, šeredně a mnohdy nenapravitelně si


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Koupit tento kurz

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh a certifikátem za pouhých 950 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto balíčku získáš přístup ke všem 24 článkům (14 lekcí, 7 testů, 3 praktické cvičení) tohoto kurzu.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V poslední tréninkové lekci našeho copykurzu se zaměříme především na tvorbu nadpisů, sloganů a komunikaci se zákazníkem.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsal Vojtěch Marcín
Avatar
Tak trochu kravaťák s celoživotním zájmem o lidi a vše lidské. Notorický hledač a nacházeč těch nejlepších možných formulací, komunikátor, psavec a krotitel slov, která umí ve správný okamžik použít ve jménu vašeho úspěchu!
Aktivity