IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Řešené úlohy k 1. - 3. lekci Copywritingu

V minulé lekci, Copywriting je jasnost a stručnost, jsme si ukázali, jak bojovat s ukecaností a na co si dávat pozor, když chceme svým textem zaujmout.

Abyste ale neřekli, že vás mezi všechny ty copyžraloky hážu bez jakéhokoli praktického tréninku, připravím pro vás také několik "pracovních listů", díky kterým si budete moct získanou teorii procvičit v praxi. Mrkneme v nich znovu na některé principy dobrého copywritingu, o kterých jsme se již bavili a bavit budeme v následujících lekcích.

Toto je první z nich. Procvičíme si v něm znalosti nabyté v prvních třech lekcích. Než se pustíte do práce, doporučuju si lekce ještě jednou prostudovat. Najdete tam klíč a jasná vodítka ke čtyřem příkladům k procvičení, které na vás níže čekají. Na konci cvičení vždy najdete mou variantu řešení a v komentářích budete mít prostor k diskuzi.

Teď už před sebou potřebujete jen papír a tužku, případně prázdnou stránku nějakého textového editoru. A možná kolem sebe trochu klidu.

Jste připraveni? Tak pojďme na to.

Určete cílovku a na co se u ní zaměříte

Začneme zlehka, nicméně považuju za


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh a certifikátem za exkluzivní cenu 382,50 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 19 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 68 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

Zkuste si pár praktických cvičení na používání některých zásad dobrého copywritingu. Dnes se mrkneme na zestručňování textu a zaměření na cílovku.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsal Vojtěch Marcín
Avatar
Tak trochu kravaťák s celoživotním zájmem o lidi a vše lidské. Notorický hledač a nacházeč těch nejlepších možných formulací, komunikátor, psavec a krotitel slov, která umí ve správný okamžik použít ve jménu vašeho úspěchu!
Aktivity