C# týden Slevový týden - Březen
Využij náš slevový týden a získej až 30 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá C# týden se slevou na e-learning až 80 %
Hledáme fulltime programátora do ITnetwork týmu -100% homeoffice, 100% časově flexibilní #bezdeadlinu Mám zájem!

Amazon končí s programem Underground Actually Free

Amazon na svém vývojářském blogu oznámil, že se chystá ukončit program Underground Actually Free, který byl součástí jeho aplikace Amazon Underground. Program nabízel jinak placené aplikace úplně zdarma, často šlo i o tituly jako Angry Birds, ve kterých byly zdarma veškeré in-game nákupy.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Program kompletně skončí až v roce 2019, do té doby si ho ale budou moci užívat pouze majitelé zařízení řady Fire od Amazonu. Ti ostatní, kteří Underground Actually Free využívají na jiných Android zařízeních, ho mohou využívat do konce léta 2017, poté bude aplikace užitečná pouze k nákupům fyzického zboží a sledování obsahu z Amazon Prime, bude také možné využívat již nainstalované aplikace. Instalace nových aplikací však možná nebude.


Logo obchodu s obsahem pro telefony Amazon Underground; Zdroj: Amazon

Vývojáři mohou do Underground Actually Free aplikace přidávat do konce května 2017. Současní vývojáři budou dostávat peníze za každou minutu, kterou v jejich aplikaci uživatel stráví, stejně jako doposud, a to až do úplného konce. Do roku 2019 bude také vývojářům umožněno své aplikace v Underground Actually Free aktualizovat.

Zdroj: Amazon


 

 

Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!