PHP týden Letní akce
Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy PHP. Lze kombinovat s akcí Letní slevy na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

Amazon končí s programem Underground Actually Free

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Amazon na svém vývojářském blogu oznámil, že se chystá ukončit program Underground Actually Free, který byl součástí jeho aplikace Amazon Underground. Program nabízel jinak placené aplikace úplně zdarma, často šlo i o tituly jako Angry Birds, ve kterých byly zdarma veškeré in-game nákupy.

Program kompletně skončí až v roce 2019, do té doby si ho ale budou moci užívat pouze majitelé zařízení řady Fire od Amazonu. Ti ostatní, kteří Underground Actually Free využívají na jiných Android zařízeních, ho mohou využívat do konce léta 2017, poté bude aplikace užitečná pouze k nákupům fyzického zboží a sledování obsahu z Amazon Prime, bude také možné využívat již nainstalované aplikace. Instalace nových aplikací však možná nebude.


Logo obchodu s obsahem pro telefony Amazon Underground; Zdroj: Amazon

Vývojáři mohou do Underground Actually Free aplikace přidávat do konce května 2017. Současní vývojáři budou dostávat peníze za každou minutu, kterou v jejich aplikaci uživatel stráví, stejně jako doposud, a to až do úplného konce. Do roku 2019 bude také vývojářům umožněno své aplikace v Underground Actually Free aktualizovat.

Zdroj: Amazon


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 1.5.2017 20:02
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!