Java týden Body zdarma
Využij podzimních slev a získej od nás až 40 % bodů zdarma! Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na Java e-learning!

Apple chystá mobilní náhradu Genius Baru

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Genius Bar je jedním z hojně používaných způsobů podpory produktů od Applu. Nachází se v každém Apple Store a podpora probíhá doslova na baru, kde na jedné straně sedí zákazník a na druhé zaměstnanec Apple Store.

To by se ale mělo brzy změnit, Apple totiž podle uSwitche pracuje na aplikaci, která by měla Genius Bar nahradit. Z pohledu Applu je to celkem logický krok, Genius Bary bývají totiž velmi často zaplněné. Smůlou je, že se na nich řeší i problémy s kabely a podobným neopravitelným příslušenstvím a tak může zákazník na výměnu kabelu čekat i půl hodiny.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Aplikace by měla nabídnout spojení s odborníky, a to pomocí chatu či již existujícími cestami (telefon, e-mail atd.), objednání a rezervace návštěvy v kamenném Apple Store. Obsahovat by měla i již existující příručky z portálu selfsolve.apple­.com. Mělo by být také možné zakoupit rozšířenou záruku Apple Care.

Je zde také možnost, že Apple zabuduje virtuální Genius Bar do již existující aplikace Apple Store, ta má ale již nyní funkcí dostatečně. Tou pravděpodobnější cestou je tak vlastní aplikace, která by se teoreticky mohla objevit i v Mac App Store.

Některé problémy se ovšem zatím návštěvě Apple Store nevyhnou a aplikace tak bude sloužit především k řešení softwarových problémů.

Zdroj: uSwitch


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 22.11.2015 11:31
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!