PHP týden Předvánoční slevová akce
Další šance dokončit svůj projekt a získat ceny v hodnotě 10.000 Kč! Pokračování úspěšné letní soutěže - ITnetwork winter
Využij předvánočních slev a získej od nás 20 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá PHP týden se slevou na e-learning až 80 %

OnePlus představil dalšího zabijáka v řadě

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

OnePlus se proslavil tím, že svým telefonům ze začátku říkal „zabijáci vlajkových lodí“, a to právem. Už od prvního telefonu nabízel mnohem lepší parametry za mnohem nižší cenu, než konkurence. V tom pokračuje i dál, cena OnePlus 5 je totiž nižší, než 14000 Kč.

Samozřejmostí je nejnovější Qualcomm Snapdragon 835 s osmi jádry taktovaný na 2.45 GHz, 8 GB (ve slabší variantě 6 GB) RAM, 128 GB (nebo 64 GB) úložiště. Napájí ho baterie o kapacitě 3300 mAh a běží na něm OxygenOS založený na Androidu 7 Nougat. Vše se pak zobrazuje na Full HD Optic AMOLED displeji s podporou DCI-P3, který je krytý sklem Corning Gorilla Glass 5. OnePlus 5 navíc podporuje Dash Charge, tedy náhradu QuickCharge od Qualcommu, kterou si OnePlus vyvíjí sám. Ta dokáže telefon nabít na den používání za půl hodiny proudem 4 A.


Takto nový OnePlus 5 vypadá

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Nahrávat je možné až 4K video o 30 FPS, případně 1080p o 60 FPS. Senzor Sony IMX 350 ovšem zvládá i 720p slow-motion video o 120 FPS. Vestavěná aplikace umí fotky ukládat v RAWu a díky dvojité kameře je možné vytvořit fotky se zaostřením na jeden objekt a rozostřením pozadí.

Mírným zklamáním je to, že v USB-C stále zůstalo pouze USB 2.0. Potěší naopak podpora NFC a přítomnost 3.5 mm jacku.

OnePlus 5 si můžou pořídit zatím pouze ti, kteří mají kód, odesílání těchto objednávek začne 21. června, tedy 6 dní před zahájením běžného prodeje. Navíc budou zdarma odesílány prioritně. Cenu OnePlus stanovil na 499€ a odesílá z polského skladu, není tedy třeba řešit DPH ani CLO.

Zdroj: OnePlus


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 21.6.2017 7:09
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Jan Vargovský
Redaktor
Avatar
Jan Vargovský:27.6.2017 1:22

Kdyby někdo kupoval: https://oneplus.net/cz/invite#…

 
Odpovědět
27.6.2017 1:22
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.