Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Samsung bude odměňovat za platby přes Samsung Pay

Samsung spouští věrnostní program pro uživatele svého platebního systému Samsung Pay. Chce je tak nalákat k tomu, aby používali právě Samsung Pay, a ne konkurenční Android Pay. Uživatelé získají body za každou transakci, kterou pomocí Samsung Pay provedou, a pokud má jejich platební karta ještě vlastní věrnostní systém, jako je v České republice například MasterCard Priceless Specials, můžou uživatelé jednoduše získávat dvojnásobné odměny. Za body si budou uživatelé moci pořizovat slevové kupony k účastníkům programu, nebo například kupony na nákup Samsung produktů.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

K dispozici budou čtyři úrovně programu. Základní, ve které bude uživatel ihned po začátku užívání, Silver, do které uživatel dostane, pokud uskuteční alespoň 5 transakcí za měsíc, a zdvojnásobí se mu za to odměny, Gold, která bude vyžadovat 20 transakcí měsíčně a nabídne trojnásobné odměny, a nejvyšší Platinum, která bude požadovat minimálně 30 transakcí za měsíc a odměnou budou uživatelům čtyřnásobné odměny.

Věrnostní program bude spuštěn tento týden a nebude vyžadovat kartu od konkrétní banky, jedinou podmínkou bude dostupnost Samsung Pay v zemi uživatele.


Samsung Pay v akci; Zdroj: Samsung

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsala 15.11.2016 13:20
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!