Java týden Body zdarma
Využij podzimních slev a získej od nás až 40 % bodů zdarma! Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na Java e-learning!

Samsung bude odměňovat za platby přes Samsung Pay

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Samsung spouští věrnostní program pro uživatele svého platebního systému Samsung Pay. Chce je tak nalákat k tomu, aby používali právě Samsung Pay, a ne konkurenční Android Pay. Uživatelé získají body za každou transakci, kterou pomocí Samsung Pay provedou, a pokud má jejich platební karta ještě vlastní věrnostní systém, jako je v České republice například MasterCard Priceless Specials, můžou uživatelé jednoduše získávat dvojnásobné odměny. Za body si budou uživatelé moci pořizovat slevové kupony k účastníkům programu, nebo například kupony na nákup Samsung produktů.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

K dispozici budou čtyři úrovně programu. Základní, ve které bude uživatel ihned po začátku užívání, Silver, do které uživatel dostane, pokud uskuteční alespoň 5 transakcí za měsíc, a zdvojnásobí se mu za to odměny, Gold, která bude vyžadovat 20 transakcí měsíčně a nabídne trojnásobné odměny, a nejvyšší Platinum, která bude požadovat minimálně 30 transakcí za měsíc a odměnou budou uživatelům čtyřnásobné odměny.

Věrnostní program bude spuštěn tento týden a nebude vyžadovat kartu od konkrétní banky, jedinou podmínkou bude dostupnost Samsung Pay v zemi uživatele.


Samsung Pay v akci; Zdroj: Samsung

Zdroj: The Verge


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 15.11.2016 13:20
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!