Python týden
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Letní akci!

Den otevřených dveří na Unicorn College 19.5.

V pondělí 19. 5. 2014 se na vysoké škole IT a ekonomie Unicorn College uskuteční další den otevřených dveří v roce 2014. Všichni zájemci o studium jsou srdečně zváni, aby si mohli prohlédnout prostory školy, zjistit všechny informace o škole, podívat se na práce studentů nebo si popovídat s absolventy či pedagogy školy.

Unicorn College

Přijdete-li kdykoli mezi 10 a 17h, ujmou se Vás a podrobně Vám představí možnosti studia na Unicorn College. V 10 a 17h proběhne přibližně 60min prezentace, ve které bude představena vysoká škola, způsob studia a mnoho dalšího týkající se Unicorn College.

Den otevřených dveří Unicorn College
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Před zahájením prezentace v 10 a 17h proběhne ještě slosování o mikinu Unicorn College a iPad. Vyhrát může každý, který vyplní a odevzdá registrační kartu a navíc bude přítomen slosování.

Unicorn College mikina

Adresa:
Unicorn College
V Kapslovně 2762/2
Praha 3

Mapa

Datum a čas:
19. 5. 2014 od 10h

Pozn. autora: Na Unicorn College jsem sám studoval, než jsem založil ITnetwork. Mohu ji doporučit jako kvalitní VŠ, kde vás opravdu naučí programovat a podnikat. Pokud máte nějaké dotazy k tomu, jak to na škole vypadá, můžete napsat i mně do soukromých zpráv.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Článek pro vás napsal David Čápka 6.5.2014 20:06
Avatar
Autor pracuje jako softwarový architekt a pedagog na projektu ITnetwork.cz (a jeho zahraničních verzích). Velmi si váží svobody podnikání v naší zemi a věří, že když se člověk neštítí práce, tak dokáže úplně cokoli.
Unicorn College Autor sítě se informační technologie naučil na Unicorn College - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Aktivity (2)