Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Den otevřených dveří na Unicorn College 19.5.

Zpravodajství Programování Den otevřených dveří na Unicorn College 19.5.

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

V pondělí 19. 5. 2014 se na vysoké škole IT a ekonomie Unicorn College uskuteční další den otevřených dveří v roce 2014. Všichni zájemci o studium jsou srdečně zváni, aby si mohli prohlédnout prostory školy, zjistit všechny informace o škole, podívat se na práce studentů nebo si popovídat s absolventy či pedagogy školy.

Unicorn College

Přijdete-li kdykoli mezi 10 a 17h, ujmou se Vás a podrobně Vám představí možnosti studia na Unicorn College. V 10 a 17h proběhne přibližně 60min prezentace, ve které bude představena vysoká škola, způsob studia a mnoho dalšího týkající se Unicorn College.

Den otevřených dveří Unicorn College

Před zahájením prezentace v 10 a 17h proběhne ještě slosování o mikinu Unicorn College a iPad. Vyhrát může každý, který vyplní a odevzdá registrační kartu a navíc bude přítomen slosování.

Unicorn College mikina

Adresa:
Unicorn College
V Kapslovně 2762/2
Praha 3

Mapa

Datum a čas:
19. 5. 2014 od 10h

Pozn. autora: Na Unicorn College jsem sám studoval, než jsem založil ITnetwork. Mohu ji doporučit jako kvalitní VŠ, kde vás opravdu naučí programovat a podnikat. Pokud máte nějaké dotazy k tomu, jak to na škole vypadá, můžete napsat i mně do soukromých zpráv.


 

 

Zprávu pro vás napsal David Čápka 6.5.2014 20:06
Avatar
Autor pracuje jako softwarový architekt a pedagog na projektu ITnetwork.cz (a jeho zahraničních verzích). Velmi si váží svobody podnikání v naší zemi a věří, že když se člověk neštítí práce, tak dokáže úplně cokoli.
Unicorn College Autor sítě se informační technologie naučil na Unicorn College - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Aktivity (2)