První novoroční výprodej Java týden
Hledáš brigádu v IT, která bude 100 % home office a 100 % flexibilní? Pak napiš na: redakce [zavináč] itnetwork.cz pro více info!
80 % bodů zdarma díky akci Black Friday! Tento týden rovněž sleva na e-learning Java až 80 %

Zveme vás ve středu na JetBrains konferenci

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Ve středu 28.5. pořádá v Praze firma JetBrains programátorské setkání. JetBrains je známý především svými nástroji pro vývojáře, zejména ReSharper, IntelliJ IDEA a PHPStorm. Ukáže tipy a triky v IntelliJ IDEA, jak efektivně programovat bez použití myši v jejich IDE a představí nový jazyk Kotlin na JVM. Večerem bude provázet developer Hadi Hariri.

IntelliJ IDEA

Setkání se koná OD 17:45 - 21:00 v Konferenčním centru City, Praha - Pankrác a probíhá v anglickém jazyce. Vstup je zadarmo, je však třeba se zaregistrovat kvůli omezenému počtu míst.

Hadi Hariri JetBrains

Program

Naši partneři možná hledají právě tebe!

(ze stránek akce)

Intellij idea tipy a triky

V této části Vám ukážeme více než 30 vychytávek v IntelliJ IDEA, a to včetně věcí, o kterých jste nejspíš ani netušili, že jsou vůbec možné. Naučíme se také efektivně pracovat bez použití myši v IntelliJ IDEA nebo v jakémkoli jiném nástroji z rodiny IntelliJ IDEA nástrojů, jako jsou WebStorm, PhpStorm a další.

Kotlin

Přemýšlíte, proč se zrovna JetBrains, tvůrce polyglotního nástroje IntelliJ IDEA, pouští do vytváření nových jazyků? Vysvětlení je jednoduché. Věříme, že můžeme přenést radost z práce, kterou přinášíme do našich nástrojů, i do oblasti programovacích jazyků. V tomto bloku se proto dozvíte více o Kotlinu – Apache 2 - OSS jazyku zaměřujícím se na JVM a JavaScripty. Zjistíte, jak zásadně je možné zredukovat stávající základ kódu, a přitom jej ponechat čitelným.

Upsource a další

Seznamte se s nejnovějšími projekty, na kterých pracujeme.

Více na webu JetBrains.

Na přednášku se přijdu podívat, tak třeba se tam potkáme :)


 

 

Zprávu pro vás napsal David Čápka 21.5.2014 15:52
Avatar
Autor pracuje jako softwarový architekt a pedagog na projektu ITnetwork.cz (a jeho zahraničních verzích). Velmi si váží svobody podnikání v naší zemi a věří, že když se člověk neštítí práce, tak dokáže úplně cokoli.
Unicorn College Autor sítě se informační technologie naučil na Unicorn College - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Lukáš Slabý (LynSis):21.5.2014 20:28

Škoda učastnil bych se, ale něco už ve středu mám :/ .

 
Odpovědět
21.5.2014 20:28
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.