Vánoční slevy Python týden
Veselé vánoce! Využijte naší akce a získejte až 60 % bodů navíc zdarma Zároveň také probíhá Python týden se slevou na e-learning až 80 %
Další šance dokončit svůj projekt a získat ceny v hodnotě 10.000 Kč! Pokračování úspěšné letní soutěže - ITnetwork winter

Facebook spouští Notify

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Facebook nedávno oznámil spuštění nové iOS aplikace Notify. Ta má za úkol informovat uživatele o nových událostech formou notifikacích na domovské obrazovce.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Aplikace sbírá data od partnerů, mezi které patří i velké vydavatelské domy v čele s CNN a Bloombergem. Užitečné informace dodávají také televizní stanice Comedy Central, distributor hudebních videí Vevo nebo The Weather Channel. Celkem počet partnerů překročil číslo 70 a uživatelé se tak mají opravdu na co těšit.

Facebook se tímto způsobem snaží získat další uživatele z řad běžných občanů, ale i velkých společností. Vývoj vlastní mobilní aplikace je pro vydavatele často finančně náročná činnost, která nemusí přinést kýžený výsledek. Výdaje za vývoj vlastní aplikace tak nyní vydavatelům díky aplikaci Notify odpadají. Facebook navíc získá možnost přidávat do Notify své vlastní reklamy.

Velkým lákadlem pro tvůrce obsahu může být velice propracované cílení, které Facebook již používá na své Timeline. Uživatelům se totiž většinou zobrazuje opravdu jen to, co je zajímá. Tvůrci obsahu navíc dostanou velice sofistikované nástroje pro sledování toho, co nasdílí.

Zdroj: The Verge


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 11.11.2015 22:22
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!